TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ MERSİN İL TEŞKİLATI'NDAN STK ZİYARETLERİ

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ MERSİN İL TEŞKİLATI'NDAN STK ZİYARETLERİ

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ MERSİN İL TEŞKİLATI'NDAN STK ZİYARETLERİ
Bu haber 2023-02-01 11:38:43 eklenmiş

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ MERSİN İL TEŞKİLATI'NDAN STK ZİYARETLERİ

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANI SEMA TUNCA VE İL BAŞKAN YARDIMCILARI İLE BİRLİKTE, TÜRKİYE MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ MERSİN ŞUBE BAŞKANI KEMAL CINDIZ'A VE ORTA DOĞU SANAYİCİLERİ VE İŞ İNSANLARI DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI SALİHA ADICAN'A NEZAKET ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

HER İKİ ZİYARETTE YAPTIKLARI HOŞ SOHBETTE, BAŞKAN TUNCA TDP'Nİ VE PARTİ POLİTİKALARINI, PROĞRAMLARINI VE TÜRKİYE'DE TDP'NİN İKTİDARINDA NELER YAPACAKLARININ ALTINI ÇİZDİ.

Başkan TUNCA; “ Bizim çizgimiz merhamet, bereket ve adalet çizgisidir. Biz sağ veya sol parti değiliz. Türkiye Değişim Partisi'nin herkesten oy alacağını, herkesin partilerine oy vereceğini ifade eden Başkan TUNCA, çünkü biz herkesin partisiyiz. Türkiye, 2023 yılına maalesef büyük sorunlarla girdi. Halkın dayanacak gücü kalmadı. Ülkeyi yönetenlerin, milletin ıstırabına seyirci kalmaması lazım. BAŞKAN TUNCA, Biz Atatürk milliyetçisi olan, bayrağına, toprağına, ulusal birliğine bağlı bütün yurttaşlarımızı saygıyla sevgiyle buluşturacak olan bir partiyiz. Biz ekmeğinin peşinden gidenlerin partisiyiz. Diğer partilerin bagajları dolu, günah defterleri kabarık, onların fikirleri denenmiş fikirler. BAŞKAN TUNCA, Türkiye'nin ekonomik durumu iyi değil. Türkiye'yi çok daha zor günler bekliyor. Ama umutsuz olmaya, enseyi karatmaya gerek yok. Atan bir kalp varsa, umut vardır. Çarpan bir yürek varsa umut vardır. Türkiye Değişim Partisi Türkiye için atan bir kalp, millet için çarpan bir yürektir yani ÇARE SARIGÜL'dür dedi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi