DEĞİRMENDERELİLER DERNEĞİ GECESİNDE BAŞKAN AYDOĞAN GECEYE DAMGASINI VURDU.

DEĞİRMENDERELİLER DERNEĞİ GECESİNDE BAŞKAN AYDOĞAN GECEYE DAMGASINI VURDU.

DEĞİRMENDERELİLER DERNEĞİ GECESİNDE BAŞKAN AYDOĞAN GECEYE DAMGASINI VURDU.
Bu haber 2023-01-29 15:25:27 eklenmiş

DEĞİRMENDERELİLER DERNEĞİ GECESİNDE BAŞKAN AYDOĞAN GECEYE DAMGASINI VURDU.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetrol.net

3.Değirmendereliler Birlik ve Beraberlik Gecesi Toroslar Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi'de Gerçekleşti.

MERSİN DEĞİRMENDERELİLER KÜLTÜR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ 3. DEĞİRMENDERELİLER BİRLİK VE BERABERLİK GECESİ DÜZENLEDİ DERNEK BAŞKANI AHMET GÜL YAPTIĞI AÇIKLAMADA, ETKİNLİK İLE İLGİLİ GECENİN ANLAM VE ÖNEMİNİ BELİRTEN KONUŞMASINDA SMA TİP 1 (ÖLÜMCÜL KAS HASTALIĞI) HASTA ÇOCUKLARIN HAYATA TUTUNABİLMELERİ VE BİRAN ÖNCE SAĞLIKLARINA KAVUŞABİLMELERİ ADINA VE YİNE ÜNİVERSİTEDE OKUYAN ÖĞRENCİLER İÇİN BİR NEBZE OLSUN FAYDAMIZ OLSUN DİYE BU ANLAMLI GECEYİ DÜZENLEDİK.

DERNEK BAŞKANI AHMET GÜL, BİRLİK VE BERABERLİK GECEMİZE KATILAN VE ANA SPONSORUMUZ OLAN DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI İŞKADINI SULTAN AYDOĞAN'A DERNEĞİMİZE YAPTIĞI KATKI VE DESTEKLERİNDEN DOLAYI DERNEĞİMİZ ADINA ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYOR ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM DEDİ.

BU ANLAMLI GECEDE SAHNEDE DUYGU VE DÜŞÜNCELERİNİ DİLE GETİREN DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI İŞKADINI SULTAN AYDOĞAN İSE YAPTIĞI AÇIKLAMADA, ÇOK DEĞERLİ DEĞİRMENDERELİ HEMŞEHRİLERİMİZ BAŞTA DERNEK BAŞKANI SAYIN AHMET GÜL'E BÖYLE BİR ANLAMLI VE FAYDALI OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM BİR ETKİNLİKLE SİZLERLE BİRLİKTE BERABER OLMAKTAN İNANIN ONUR VE GURUR DUYDUM. SMA TİP 1 HASTALIĞI YANİ ÖLÜMCÜL KAS HASTALIĞI ÇOCUKLARIMIZIN AİLELERİNE VE ÜNİVERSİTEDE OKUYAN İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN BÖYLE ANLAMLI BİR GECEYE İMZA ATAN DERNEK BAŞKANI AHMET GÜL BAŞKANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUM. BENİMDE ÇORBADA BİR TUZUM OLSUN DEDİM VE KARINCA KARINCA DERNEĞİNİZE DESTEK OLMAK ADINA ARANIZDA OLMAKTAN MUTLU OLDUM. İNŞALLAH YAPILAN YARDIMLAR BİR AN ÖNCE YERİNİ BULUR HAYIR DUALARINI KAZANIRIZ DİYOR BU GÜZEL GECENİZİ KUTLUYORUM DEDİ.

BAŞKAN AYDOĞAN KONUŞMASININ ARDINDAN DEĞİRMENDERE KÖYLÜLERİ TARAFINDA AYAKTA ALKIŞLANMASI DA GÖZLERDEN KAÇMADI.

GECE BİRBİRİNDEN RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLURKEN, BAŞTA ÇOCUKLARIN ELMA YEME YARIŞI VE YOĞURT YEME YARIŞI YAPILDI. DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLERİ TAKDİM EDİLDİ. DİĞER YANDAN ÜMİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İÇİN DEĞİRMENDEREKÖYÜ TEMALI TABLO İSE AÇIK ARTIRMA YAPILARAK ZEKİ TOROS'DA KALDI.

GECEDE SMA TİP 1 HASTA ÇOCUKLARIN NASIL BU HASTALIĞA YAKALANMASI KONUSUNDA DERNEK YÖNETİMİNDEN İSMAİL AY DOYURUCU BİLGİLERİ SALONDAKİ SEÇKİN DAVETLİLER İÇİN SUNUM YAPARAK BİLGİLENDİRDİ.

SMA TİP 1 HASTA ÇOCUKLAR İÇİN İSE ÇEKİLİŞLER YAPILDI. HEDİYELER TAKDİM EDİLDİ.


ETİKETLER :
Diğer KÜLTÜR - SANAT haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi