İŞADAMI MURAT BALLI, CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ A. ADAYI

İŞADAMI MURAT BALLI, CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ A. ADAYI

İŞADAMI MURAT BALLI, CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ A. ADAYI
Bu haber 2023-01-26 09:42:51 eklenmiş

İŞADAMI MURAT BALLI, CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ A. ADAYI

Murat Ballı, CHP Mersin Milletvekili Aday Adayı Olacağını Açıkladı.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

Cumhuriyet Halk Partisinden Akdeniz Belediye Başkanlığına Aday Adayı olan İşadamı Murat Ballı sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklama ile genel seçimlerde Mersin'den Milletvekili Aday Adaylığı başvurusu yapacağını açıkladı. 2019 Yerel seçimlerinde CHP'den Akdeniz Belediyesi Başkan Aday Adayı olan iş insanı Murat Ballı kişisel sosyal medya hesabından kamuoyuna açıkladığı beyanatında Aydınlık Yarınlar için Bu Kutsal Yolda Bende Varım" dedi.

Mersin'de CHP'nin özellikle taban siyaseti yapan dikkat çekici isimlerinden birisi olan Ballı, şimdiden kolları sıvamış durumda.

Mersin'de yaşamanın aynı zamanda kente karşıda bir sorumluluk getirdiğini belirten Ballı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "2023 Genel Seçimlerinde Başta Ailem Olmak Üzere Yakın Dost Arkadaşlar ve Yoldaşlarımızla Almış Olduğumuz Ortak Kararla CHP Mersin Milletvekili A.Adayı Olmaya Karar Vermiş Bulunmaktayım. Bu Nedenle A.Adaylığımı Tüm Mersin Halkına Duyurmak Benim İçin Büyük Bir Onurdur . Saygı ve Sevgilerimle dedi.

Ballı; "Hiç bir Zaman partime küsmedim ben her zaman elimden gelenin en fazlasını yapmaya çalıştım. Önümüzdeki genel seçimlerde CHP mutlaka iktidar olmalıdır. Mersin sosyal demokrat bir kent aynı zamanda farklı kimliklerin yaşadığı kozmopolit bir şehir buradaki barış havasını tüm Türkiye'ye yaymalıyız dedi. Ballı milletvekili aday adaylarının belirlenmesinde ön seçimin önemine dikkat çekerek; "Akdeniz ,Mezitli ,Toroslar ,Yenişehir ,Tarsus, Çamlıyayla ,Erdemli ,Silifke ,Gülnar ,Mut ,Aydıncık Bozyazı ,Anamur ilçesinde bulunan CHP üyelerinin özgür İradesine güvenerek ön seçimli bir aday belirleme yönteminde adayım" dedi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi