DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI SULTAN AYDOĞAN HERYERDE

DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI SULTAN AYDOĞAN HERYERDE

DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI SULTAN AYDOĞAN HERYERDE
Bu haber 2023-01-25 00:13:04 eklenmiş

DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI SULTAN AYDOĞAN HERYERDE

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI İŞKADINI SAYIN SULTAN AYDOĞAN İLÇE BAŞKANLIĞI SEÇİLDİĞİ GÜNDEN BUGÜNE AYAK BASMADIK YER, SIKMADIK EL, GEREK TOROSLAR İLÇESİNDE GEREKSE MERSİN MERKEZDE GİTMEDİK YER BIRAKMADI.

PARTİSİNİN OY ÇITASINI EN ÜST SEVİYELERE ÇIKARMAK VE GENEL BAŞKANI SAYIN ALİ BABACAN'IN LİDERLİĞİNDE TÜRKİYE'DE TEK BAŞINA İKTİDAR OLMA YOLUNDA SÖZÜMÜZ VAR DİYEN İŞHAYATINDA NASIL BAŞARILIYSA PARTİSİ DEVA'DA DA BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞAN DEVA PARTİSİNİN TEK KADIN İLÇE BAŞKANI OLAN BAŞKAN SULTAN AYDOĞAN OLUŞTURDUĞU İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE ŞUAN SEÇİM VARMIŞ GİBİ PARTİ ÇALIŞMALARINA DAHA DA HIZ VEREREK, BİZ HERYERDEYİZ DİYEN BAŞKAN AYDOĞAN. DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE TEŞKİLATI OLARAK ''BİRGÜN DEĞİL, HERGÜN ÇALIŞIYORUZ'' SLOGANI İLE PARTİ ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİK DİYEN BAŞKAN AYDOĞAN, 2023 DEVA YILI OLACAK.

TÜRKİYENİN DEVASI HAZIR.

TOROSLARIN DEVASI HAZIR. 2023 YILI 22 EYLEM PLANIMIZ HAZIR VE 400 MADDEDEN OLUŞMAKTADIR. HALKIMIZA 22 EYLEM PLANLARIMIZI GİTTİĞİMİZ HERYERDE 400 MADDELERDEN DE BAHSEDİYORUZ.

2023 YILI YANİ BU YIL YAPILACAK OLAN GENEL SEÇİMLERDE TÜM TÜRKİYEDE TÜRKİYENİN PARTİSİ DEVA PARTİSİDİR. BU SEÇİM HAYATİ ÖNEM TAŞIMAKTADIR. TÜRKİYEDE DEĞİŞİM ŞART DİYORUZ.

TÜRKİYENİN DEVASI HAZIR. TÜRK HALKININ TEVECCÜHÜ İLE YAPILACAK OLAN GENEL SEÇİMLERDE TÜM TÜRK HALKIMIZIN BÜTÜN OYLARINA TALİBİZ DEDİ.

OYLAR DEVAYA.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi