DEVA PARTİSİ MEZİTLİ'DE PAZAR'DA

DEVA PARTİSİ MEZİTLİ'DE PAZAR'DA

DEVA PARTİSİ MEZİTLİ'DE PAZAR'DA
Bu haber 2023-01-22 08:27:52 eklenmiş

DEVA PARTİSİ MEZİTLİ'DE PAZAR'DA

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

DEVA PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI M. EMİN EKMEN GELDİĞİ MERSİN'DE MEZİTLİ İLÇE'SİNDE SEMT PAZARI VE KADIN ÜRETİCİLERİ PAZARINI GEZEREK PAZARCI ESNAFIN SORUN VE SIKINTILARINI DİNLEDİ.

DEVA PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET EMİN EKMEN'E DEVA PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANI DOÇ.DR. GÜRAN DİNÇER, DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI İŞKADINI SULTAN AYDOĞAN, DEVA PARTİSİ MEZİTLİ İLÇE BAŞKANI MEHMET YILMAZ, DEVA PARTİSİ AKDENİZ İLÇE BAŞKANI ÖZCAN DEMİR VE PARTİLİLER EŞLİK ETTİLER. PAZARCI ESNAFI ŞUAN ZOR BİR DURUMDA OLDUĞUNUN ALTINI ÇİZEN BAŞKAN EKMEN PAZARCI ESNAFIMIZ HİÇ MERAK ETMESİNLER 2023 DEVA PARTİSİ YILI OLACAK. PAZARCI ESNAFIMIZIN YÜZÜ DEVA PARTİSİ İKTİDARI İLE GÜLECEK. BU NEDENLE YOLLARA DÜŞTÜK. TÜRKİYE DEVA'SINDA HERŞEY YOLUNA GİRECEK, EKONOMİMİZ RAHATLAYACAK DEDİ.

DİĞER YANDAN PAZAR ESNAFI VE KADIN ÜRETİCİ PAZARI ZİYARETİNDE DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI SULTAN AYDOĞAN'IN BİR KADIN İLÇE BAŞKANI OLMASI KADIN ÜRETİCİLER'İN DİKKATİNİ ÇEKEREK SULTAN AYDOĞAN BAŞKANI HER ZAMAN KADIN ÜRETİCİLERİ PAZARINA BEKLEDİKLERİNİ DİLE GETİRDİLER.

KADIN ÜRETİCİLERİ TARAFINDAN BURADA YAKIN İLGİ VE ALAKADAN DOLAYI DUYDUĞU MEMNUNİYETİ DİLE GETİREN DEVA PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI SULTAN AYDOĞAN BİR GİRİŞİMCİ İŞKADINI OLARAK PAZARCI ESNAFINA VE KADIN ÜRETİCİLERE NERGİS ÇİÇEĞİ DAĞITMASI DA PAZARDA GÜZEL BİR İŞE İMZASINI ATMASI GÖZLERDEN KAÇMADI.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2024 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi