EFSANE BAŞKAN İŞADAMI DAVUT DEMİREL TDP'NDE

EFSANE BAŞKAN İŞADAMI DAVUT DEMİREL TDP'NDE

EFSANE BAŞKAN İŞADAMI DAVUT DEMİREL TDP'NDE
Bu haber 2023-01-19 09:46:57 eklenmiş

EFSANE BAŞKAN İŞADAMI DAVUT DEMİREL TDP'NDE

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

Türkiye Değişim Partisi'ne Efsane Başkan İşadamı Davut Demirel EVET Dedi.

Geçtiğimiz günlerde süpriz bir şekilde Türkiye Değişim Partisi'ne merhaba diyerek katılım yapan Mersin iş camiasının ve siyasette tecrübeli bir İşadamı olan ATA OCAKLARI ESKİ MERSİN İL BAŞKANI VE 2007 YILI MERSİN BAĞIMSIZ MİLLETVEKİLİ ADAYI İşadamı DAVUT DEMİREL bundan böyle siyasi hayatını Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Teşkilatında sürdürecek.

TDP Mersin İl Başkanı Sema Tunca partiye yeni üye olan İşadamı Davut Demirel'e parti logosunu yakasına takarak TDP ailesi çatısı altına hoş geldin diyerek, TDP her geçen gün gücüne güç katmaya devam ediyor. Çare Sarıgül diyen herkese TDP'nin kapısı açıktır. Türkiye'nin Çaresi Sarıgül, Türkiye'nin Partisi TDP'dir. Çok değerli Davut Başkanımızı partimize katılımından dolayı çok mutlu olduk. TDP'ni Mersin'de birinci parti yapma konusunda gece gündüz hiç durmadan hep birlikte çalışacağız. Davut Başkanımıza tekrardan partimize hoş geldiniz bizlere şeref verdiniz diyor kendisine partimizde çalışmalarında başarı dileklerimi bildiriyorum dedi.

TDP Mersin İl Başkanı Sema TUNCA'nın BAŞDANIŞMANI görevine gelen İşadamı Davut DEMİREL ile yaptığımız hoş sohbette Türk Siyaseti ve Mersin'i konuştuk.

TDP Mersin İl Başkanı Başdanışmanı İşadamı Davut Demirel önemli konulara değindi. TDP Mersin İl Başkanı Başdanışma Demirel yaptığı açıklamada, Türkiye'de ÇARE TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ diyorum. TDP'nin İlkelerini benimsedim ve hatta çok da beğendim.

Atatürk ilkelerini savunan, Cumhuriyetin değerlerini geliştirerek koruyan, Evrensel hukuk kurallarına uyan, İnançlara saygılı, laikliği yaşatan, Üretimi destekleyen, Emeği koruyan, Hudut ve Bayrak Birliğinden ayrılmayan Demokratik Kitle Partisi'dir Türkiye Değişim Partisi.

TDP Mersin İl Başkanı Başdanışmanı Demirel partimizin Mersin'de çok ciddi bir araştırmamız oldu. Anket çalışmamız sonucunda başında bizzat benim yürüttüğüm Mersin anketimizde Mersin Merkez ve İlçe'lerde yaptığımız anketlerde TDP'nin %17 bandından olduğunu gördük. TDP'ne büyük ilgi ve alaka halkımızın teveccühü ile giderek daha büyüyor. Bu durum hem bizi hem de partimiz adına çok güzel bir gelişmedir.

TDP olarak bir kesimin partisi değil, herkesimin partisi olacağız.

Sınıflara son vereceğiz. Tek sınıf olacağız. Genel Başkanımız sayın Mustafa Sarıgül liderimiz ve İl Başkanımız sayın Sema Tunca hanımefendi ile yol yürümenin onurunu ve gururunu yaşıyorum dedi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi