BAŞKAN BEDİR'DEN 3 OCAK MESAJI

BAŞKAN BEDİR'DEN 3 OCAK MESAJI

BAŞKAN BEDİR'DEN 3 OCAK MESAJI
Bu haber 2023-01-02 11:59:09 eklenmiş

İYİ PARTİ MERSİN İL BAŞKAN YARDIMCISI CAFER BEDİR 3 OCAK MERSİN'İN KURTULUŞUNUN 100'ÜNCÜ YILDÖNÜMÜ MESAJINDA; Ulu Önderimizin “Mersinliler, Mersin’e Sahip Çıkınız” veciz sözlerini ilke edinerek, daima bu hedef ışığında hareket ediyor daima, MERSİN'e sahip çıkıyoruz.

Başkan Bedir, zaferimizin 100’üncü yıl dönümünü kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşları olmak üzere, gurur kaynağımız olan tüm kahraman şehit ve gazilerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyorum.” Dedi.

BAŞKAN BEDİR 2023 YILI İYİ BİR YIL OLACAK AZ KALDI ,

"Yeni Yılın Hem Ülkemiz, Hem de Tüm Dünya İnsanları için Barışın, Sevginin ve Hoşgörünün Hâkim Olduğu Bir Yıl Olmasını Diliyorum". Acısı, tatlısı ve üzüntüsüyle bir yılın geride kaldığını belirterek "Yeni ümitler ve yeni beklentilerle yeni bir yıla daha giriyoruz. Tabi ki öncelikle dileğimiz ülkemiz ve tüm dünyada barışın, sevginin ve hoşgörünün egemen olması insanlarımızın refah içinde yaşamasıdır" “Yeni yılda ve daha nice yıllarda halkımızın gücüne inanarak, ümidimizi canlı tutarak, karamsarlığa kapılmadan, yorulmadan, kardeşlik hukukuna sadık kalarak tüm Türkiye’ye ve sevdiklerinizle huzur ve güven ortamında sağlıklı ve sıhhatli yeni yıllar temenni ediyorum”.

CAFER BEDİR

Mersin İyi Parti İl Başkan Yardımcısı

Milli Güvenlik ve Halkla İlişkiler Başkanı


ETİKETLER :
Diğer DÜNYA haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi