MERSİN TOROSLAR CEMEVİ'NDEN BAŞKAN AYDOĞAN'A NEZAKET ZİYARETİ

MERSİN TOROSLAR CEMEVİ'NDEN BAŞKAN AYDOĞAN'A NEZAKET ZİYARETİ

MERSİN TOROSLAR CEMEVİ'NDEN BAŞKAN AYDOĞAN'A NEZAKET ZİYARETİ
Bu haber 2022-12-28 15:58:40 eklenmiş

MERSİN TOROSLAR CEMEVİ'NDEN BAŞKAN AYDOĞAN'A NEZAKET ZİYARETİ

Başkan Değerli'den Başkan Aydoğan'a büyük övgü; Başkan Aydoğan ''TOROSLAR'IN GURURUDUR'' Dedi.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

MERSİN Toroslar Cemevi Dernek Başkanı Hüseyin Değerli ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Ekber Erden, Mahmut Atan ve Fethi Demirtaş ile beraber Deva Partisi Toroslar İlçe Başkanı Sultan Aydoğan'a ve yeni ilçe yönetimine seçilen yönetim kurulu üyelerine nezaket ziyareti yaparak hayırlı uğurlu olsun dileklerinde bulundular.

Ziyarette, karşılıklı hoş sohbetin ardından ülke gündemi ve Mersin konuşuldu.

MERSİN CEMEVİ DERNEK BAŞKANI HÜSEYİN DEĞERLİ buarada yaptığı açıklamada, öncelikle hayırlı uğurlu olsun diyor, ilçe teşkilatınıza siyasi hayatınızda üstün başaraılar diliyorum. Buradan ifade ediyorum. Sultan Başkanımız Toroslarda bir ilk tek siyasi partilerde KADIN BAŞKAN olması ayrıca bir güzel. SULTAN BAŞKAN TOROSLARIN GURURUDUR diyor, siyastte yapacağınız çalışmalarda başarılar diliyorum diyerek, ben ve yönetimimi kabul ettiğiniz için de ayrıca çok teşekkür ediyorum dedi.

Daha sonra söz alan Deva Partisi Torosla İlçe Başkanı İşkadını Sultan AyDOĞAN ise yaptığı açıklamada, Mersin Toroslar Cemevi Derneği DEĞER'li Başkanı Sayın Hüseyi DEĞERLİ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Ali Ekber Erden, Mahmut Atan ve Fethi Demirtaş'a bu nazik ziyaretlerinden ötürü son derece ben ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum. Ayrıca Hüseyin Değerli Başkanımın yaptığı övgüden dolayıda ayrıca teşekkür ediyor hoş geldiniz şeref verdiniz. Deva Partisi olarak Toroslarda varız. Toroslarda ben ve ekibim sıkı bir şekilde parti çalışmalarımız sürdürüyoruz. Gittiğimiz her yerde yapılacak seçimlerde bütün oylar Deva'ya diyoruz. Çalışmalarımız bu yöndedir dedi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi