DEVA PARTİSİ MEZİTLİ İLÇE SAHA ÇALIŞMALARINA AĞIRLIĞINI KOYDU.

DEVA PARTİSİ MEZİTLİ İLÇE SAHA ÇALIŞMALARINA AĞIRLIĞINI KOYDU.

DEVA PARTİSİ MEZİTLİ İLÇE SAHA ÇALIŞMALARINA AĞIRLIĞINI KOYDU.
Bu haber 2022-12-28 13:23:59 eklenmiş

DEVA PARTİSİ MEZİTLİ İLÇE SAHA ÇALIŞMALARINA AĞIRLIĞINI KOYDU.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

DEVA PARTİSİ MEZİTLİ İLÇE BAŞKANI TECRÜBELİ SİYASETÇİ VE BAŞARILI İŞADAMI, MEZİTLİ HALKININ YAKINEN TANIDIĞI VE MEZİTLİLERCE DE SEVİLEN SAYILAN ÇALIŞKAN İŞADAMI MEHMET YILMAZ İLÇE'DE DURMUYOR, DURDURULAMIYOR.

NACİZANE FİKRİM BİR GAZETECİ OLARAK, 2023 YILINDA YAPILACAK OLAN GENEL SEÇİMLERDE DEVA PARTİSİ MEZİTLİ İLÇE BAŞKANI SAYIN MEHMET YILMAZ DEVA PARTİSİ MERSİN MİLLETVEKİLİ ADAYI OLURSA MERSİN'E SÜPRİZ OLMAZ. BAŞKAN YILMAZ'IN YERİ BENCE TBMM'DİR.

BAŞKAN YILMA TAM 28 AY DEVA PARTİSİ MEZİTLİ İLÇE TEŞKİLATINDA VE 1 YILDIR DA İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR. BU GÜNLERE KADAR DEVA PARTİSİ MEZİTLİ İLÇE'DE YENİ ÜYE KAYITLARI YAPMAYA, ESNAF VE MAHALLE ZİYARETLERİNİ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE YAPARAK, MEZİTLİ'NİN DEVASI GENEL SEÇİMLERE HAZIR DİYOR BAŞKAN YILMAZ.

DEVA PARTİSİ MEZİTLİ İLÇE BAŞKANI MEHMET YILMAZ YAPTIĞI AÇIKLAMADA, PARTİ ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA Mezitli İlçe teşkilatı olarak İlçemize bağlı mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Vatandaşlarımızın sorun ve sıkıntılarını dinledik. Partimizin broşürlerini tanıtmak adına dağıttık. Yeni Üye Kayıtlarını da yaptık. Çalışmalarımız bu yönde son hızla devam ediyor.

Başkan Yılmaz İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz Huseyin Soylu, Taner Isıkbay ve Sedat Topuoğlu ‘nun da eşlik ettiği çalışmamızda İlçe halkımıza Genel Başkanımız Sn. Ali Babacan ‘ın selamını ilettik dedi.

@devapartisi @alibabacan @essumsaatciaslan @drgurandincer @mehmetdogus.yilmaz @mezitliyedeva @mersinedeva


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi