MHP'DE İLK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞI AÇIKLAMASI İŞADAMI MELİH ARSLAN YAPTI.

MHP'DE İLK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞI AÇIKLAMASI İŞADAMI MELİH ARSLAN YAPTI.

MHP'DE İLK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞI AÇIKLAMASI İŞADAMI MELİH ARSLAN YAPTI.
Bu haber 2022-12-28 12:19:56 eklenmiş

MHP'DE İLK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞI AÇIKLAMASI İŞADAMI MELİH ARSLAN YAPTI.

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

Milliyetçi Hareket Partisi 28. Dönem Mersin Milletvekili A.Adayı İşadamı Melih Arslan bir otelde kahvaltılı basın toplantısı yaparak, MHP'den Mersin Milletvekili A. Adaylığını açıkladı. ÖZGEÇMİŞ;

MELİH ARSLAN kimdir.

1968 yılında Mersin'de doğdu ve o tarihten beri Mersin'de yaşamaktadır. Üniversite eğitimlerini tamamladıktan sonra 1989 yılında iş hayatına atılarak ARCOMBİL bilgisayar şirketini kurdu ve böylece Bilişim sektörüne giriş yapmış oldu. ARCOMBİL çok kısa zamanda Bölgenin ve Türkiye'nin önde gelen Bilgisayar ve Yazılım şirketlerinden biri olmuştur. Ardından devam eden yıllarda yazılım, otomasyon, bilgisayar gibi genel adıyla bilişim ve teknoloji alanlarında iş gücü yaratmaya devam ederek 1999 yılında da Mersin Serbest Bölge'de HEDEF A.Ş'yi kurmuş olup ilerleyen zamanlarda MacroGroup Şirketler Topluluğu'nu oluşturmuştur. Şuanda MacroGroup Şirketler bünyesinde İnşaat, Sağlık, Teknoloji, üretim gibi çeşitli sektörleri barındırarak işleyişini ve istihdam yaratmaya devam etmektedir. Melih Arslan evli ve 3 çocuk babası olup, MacroGroup Yönetim Kurulu Başkanı olarak iş hayatına halen devam etmektedir.

Arslan; Bizi ''BİZ'' yapan ve bugüne kadar vazgeçmediğimiz, daha fazla iş gücü, daha fazla üretim, daha aydınlık gelecek.

Sonuç Daha Büyük TÜRKİYE!

NEDEN MİLLETVEKİLLİĞİ VE NEDEN MHP

MHP 28. DÖNEM MERSİN MİLLETVEKİLİ A. ADAYI İŞADAMI MELİH ARSLAN yaptığı açıklamada; Milliyetçi kimliğim nedeni ile ülkenin son yıllardaki sorunları ve muhalif partilerin ülkemizin ve milletimizin zararına olan davranış ve tutumları beni daha aktif hizmet yapma düşüncesine itmiştir. Bu amaçla yaklaşmakta olan 18 Haziran 2023 tarihinde yapılması planlanan Milletvekilliği seçimlerinde MHP'den Mersin Milletvekilliği için A. ADAYI olmaya karar verdim. Partimin bana Milletvekili sıralamasında yer vermesi durumunda Mersin'de yaşayan HALKIMIZIN VEKİLİ VE SESİ olmaya şehrimizde yaşayan tüm vatandaşımızı bir birinden ayırmadan temsil etmeye ve partimi en iyi şekilde temsil ederek seçim sonuçlarına bunu yansıtıp, partimizin oyunu en üst seviyelere çıkartmak için canla başla çalışacağımdan kimsenin hiç bir şüphesi olmamasını temenni ederim. Partimin bana listede yer vermemesi durumunda da çalışmalarımda en ufak bir yavaşlama olmadan partimizin bir neferi olarak, yükselişi için hiç yorulmadan ve usanmadan çalışacağımı belirtmek isterim. Milliyetçi Hareket Partisi kadim Türkiye'nin en köklü partisi'dir. Ülkemizin zor günler geçirdiği dönemlerde dim dik ayakta durarak ülke değerlerini koruyan bir parti olmuş ve Türkiye Cumhuriyeti'nin nitelik ve değerlerini benimseyerek bu ülkenin teminatı ve sigortası olduğunu bir kez daha herkese göstermiştir. MHP bu ülkenin geleceği için parlayan bir yıldız ve ülkenin değerlerinin yegane teminatıdır.

Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli'nin çizdiği hedefdeki ''ÇAĞRIM SANA'' seslenişine kulak vererek ADAY BELLİ KARA NET diyerek çıktığımız bu yolda hiç yorulmadan yürüyeceğiz. Rabbim çıktığımız bu yolda bizi muaffak ve muzaffer kılsın dedi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi