Kayacı, ‘MTSO Başkanı’ koltuğunu hak etti

Kayacı, ‘MTSO Başkanı’ koltuğunu hak etti

Mersin'in başarılı sevilen iş insanı Hakan Kayacı, MTSO seçimlerinde kendi gibi başkanlığa soyunan tüm adayları geride bırakarak, zirveye oturan tek başkan adayı oldu.
Bu haber 2022-11-06 20:31:00 eklenmiş

Mersin’in başarılı sevilen iş insanı Hakan Kayacı, MTSO seçimlerinde kendi gibi başkanlığa soyunan 3 adayı minder dışına atarak zirveye oturan tek başkan adayı oldu.

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası meslek gurup seçimlerinde meclis üyelerinin büyük çoğunluğu yerlerini yeni meclis üyelerine  bırakarak, yeni bir ruhla ortaya çıktılar. Yeni meclis üyeleri, Kıran kırana geçen seçimlerde, Mersin’i kendi adlarına parselleyenlere dur demesini bildi.

Özellikle Kargıcak turizm merkezini üzerlerine geçirenler ile Mersin’i sevenler arasında kıran kırana geçen seçimlerde, Mevcut Başkan Kızıltan’ın yol arkadaşlarını yarı yolda bırakarak başka bir guruptan çıkması ‘Bizi sattı’ tepkilerine yol açtı.  Kızıltan’ın devrinin kapandığı belirten MTSO camiası;  ‘Mersin’e en ufak faydası olmayan, çevresinde birlikte hareket ettiği insanlarla rant peşinde koşan Kızıltan’ın devri artık kapanmıştır.  Saygımızdan ses çıkartmıyoruz ancak onun da etik düşünerek bir köşeye çekilmesi lazım’ yorumları yapılıyor.  Kızıltan’ın yeniden hayat bulması için bazı yandaş gazeteciler tarafından pohpohlanması da manidar ve anlamsız bulundu.

Yeni seçilen Meclis üyelerinin MTSO Başkanlığına, bileğinin hakkıyla üç aday arasından sıyrılan Hakan  Kayacı’yı ve yeni yönetimini iş başına getirmesi bekleniyor.

Kayacı Pazar günü yapılan meslek grupları meclis üyeliği seçimlerinde ‘Mersin’in gücüne güç katacağız’ sloganı ile ipi göğusleyen genç ve başarılı iş adamı oldu.


ETİKETLER :
Diğer EKONOMİ haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi