İYİ PARTİ AKDENİZ İLÇE BAŞKANLIĞI'NA GÜÇLÜ ADAY BİLGEHAN BAŞARIR

İYİ PARTİ AKDENİZ İLÇE BAŞKANLIĞI'NA GÜÇLÜ ADAY BİLGEHAN BAŞARIR

İYİ PARTİ AKDENİZ İLÇE BAŞKANLIĞI'NA GÜÇLÜ ADAY BİLGEHAN BAŞARIR
Bu haber 2022-10-14 11:39:14 eklenmiş

BAŞARIR; ''DAHA İYİ BİR AKDENİZ İÇİN ADAYIM'' DEDİ.

Haber/İsa ÇAKICI www.habermetropol.net

İYİ PARTİ GENEL MERKEZİNİN ALDIĞI KARAR DOĞRULTUSUNDA TÜRKİYE'DE İL-İL BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ YAPILACAK. İL VE İLÇE BAŞKAN ADAYLARI DA TEK TEK ORTAYA ÇIKIYOR.

MERSİN'DE AKDENİZ İLÇE BAŞKANLIĞI ADAYLIĞINI AÇIKLAYAN GENÇ, DİNAMİK, ÇALIŞKAN VE PROJE ODAKLI OLAN HALEN İYİ PARTİ AKDENİZ İLÇE'DE İLÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTEN TECRÜBELİ SİYASETÇİLERDEN BİLGEHAN BAŞARIR İLÇE BAŞKANLIĞI'NA ADAYLIĞINI AÇIKLADI.

BAŞARIR, KIYMETLİ İYİ’LER, DEĞERLİ DOSTLARIM…

25 Ekim 2017’de Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER Hanımefendi önderliğinde “Daha İYİ bir TÜRKİYE için” diyerek çıktığımız bu kutlu yolda, bu ucube sistemi değiştirerek Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem ile Milletin Hakkını Millete geri vermek için sorumluluk almaya devam ediyorum. Gerçekleştirilecek Kongremizde “Daha İYİ bir TÜRKİYE için, Daha İyi bir MERSİN için, Daha İYİ bir AKDENİZ için” İYİ Parti’mizin Akdeniz İlçe Başkanlığına aday olduğumu huzurlarınızda açıklıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Bilgehan BAŞARIR İYİ Parti Akdeniz İlçe Başkan Adayı

İYİ Parti Mersin İl Teşkilatı Kurucu Üyeliği (2 Dönem) İYİ Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı İYİ Parti Yenişehir İlçe Teşkilatı Kurucu Üyeliği İYİ Parti Yenişehir İlçe Başkan Yardımcısı (1 dönem) İYİ Parti Kurultay Üst Kurul Delegeliği İyi Parti Akdeniz İlçe Başkan Yardımcısı görevlerini üstlendi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2022 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi