MUSTAFA CANCİĞER REİS'İN MUTLU GÜNÜ

MUSTAFA CANCİĞER REİS'İN MUTLU GÜNÜ

MUSTAFA CANCİĞER REİS'İN MUTLU GÜNÜ
Bu haber 2022-09-07 11:24:49 eklenmiş

CANCİĞER REİS'İN MUTLU GÜNÜ

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

MUHTEŞEM DÜĞÜN WATER GARDEN KIR BAHÇESİNDE GERÇEKLEŞTİ.

Mersin'in tanınmış ailelerinden olan Türk Siyasetine büyük hizmetler veren kurt siyasetçi, dönemin Ülkü Ocakları Başkanlığı'nı da yapmış olan çok değerli abim M.Mustafa Canciğer Reis biricik evladı (kızı) Pınar'ın mutlu gününde tüm dost ve akrabaları ile yapılan düğünde biraraya geldi. PINAR&MEHMET Diyor ki; ''DÜĞÜN TÖRENİMİZDE SİZLERLE BİRLİKTE OLMAKTAN ONUR VE MUTLULUK DUYDUK'' diyerek bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan tüm davetlilere çok teşekkür ediyoruz dediler. Evet, Mersin camiasının çok önemli ismi olan M. Mustafa&Ayla CANCİĞER Ailesinin biricik kızı PINAR ile Eskişehir camiasının tanınmış Ailerinden Nezakat&Rahim EROL Ailesinin biricik oğlu Mehmet'in düğün merasimi 5 EYLÜL 2022 Tarihinde Pazartesi Günü Saat: 19:00'da WATER GARDEN DÜĞÜN SALONU'NDA gerçekleşti.

CANCİĞER REİS MUTLULUĞUNU BİRİCİK KIZI PINAR'I EVLENDİREREK TAÇLANDIRDI.

MUSTAFA&AYLA CANCİĞER DÜĞÜNDE DAVETLİLERLE TEK TEK İLGİLENMELERİ İSE GÖZLERDEN KAÇMAZKEN, GENÇ ÇİFTLERİN MUTLULUKLARI İSE GÖZLERİNDEN OKUNUYORDU. PINAR-MEHMET GENÇ ÇİFTİN MUHTEŞEM GEÇEN DÜĞÜN'DE RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU.

SİYASİ PARTİ İL,İLÇE BAŞKANLARI, STK TEMSİLCİLERİ, ODA, DERNEK BAŞKANLARI, MUHTARLAR, İŞADAMLARI, MERSİNİN ELİT TABAKASI CANCİĞER REİSİ YALNIZ BIRAKMADI. BAŞTA MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VAHAP SEÇER VE BİRÇOK BÜROKRAT, ODA, DERNEK BAŞKANLARI, İŞADAMLARININ GÖNDERDİKLERİ ÇİÇEKLERİN YANISIRA, TEBRİK MESAJLARIDA YOĞUNDU. MUHTEŞEM GEÇEN DÜĞÜNDE GELİN PINAR İLE DAMAT MEHMET GENÇ ÇİFTİN MUTLULUKLARI GÖZLERİNDEN OKUNURKEN, DAMAT MEHMET OYNADIĞI KAŞIK İLE ELİNİ HAFİF ZEDELEMESİ DE DİKKAT ÇEKTİ.

MUHTEŞEM DÜĞÜN PASTA KESİMİ VE ATKI MERASİMİ SONRASI SON OYUN HAVALARI İLE DEVAM EDEREK GECE SONBULDU.

www.habermetropol.net haber sitesi olarak, BİZE DE ALLAH MESUT ETSİN DEMEK DÜŞER. PINAR-MEHMET ÇİFTİMİZE BİR ÖMÜR MUTLULUKLAR DİLERİZ.


ETİKETLER :
Diğer GÜNDEM haberleri
© Copyright 2022 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi