TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ'NDEN BÜYÜK KATILIMA DAVET

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ'NDEN BÜYÜK KATILIMA DAVET

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ'NDEN BÜYÜK KATILIMA DAVET
Bu haber 2022-08-31 11:36:54 eklenmiş

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ'NDEN BÜYÜK KATILIMA DAVET

Türkiye genelinde Doğru Yol Partisi'nden 49 İl'den istifa ederek Mustafa Sarıgül saflarına katılma kararı alan başlarını Sebahattin Aydın ve Zülküfi Ulaşoğlu'nun çektiği gurup Mustafa Sarıgül ile Ankara'da Genel Merkezde bir araya gelip TDP'ne katılma kararı almışlardır.

İlk katılımı geçen Pazartesi sağlanmış olup, hızlı bir şekilde Türkiye'de 49 İl'de katkı sağlayacağız diyen TDP Teşkilatlanma ve Yapılanma Kordinatörlüğü'nü saylayan Sebahattin Aydın, katılımın en önemlilerinden olan ikinci ayağı ise yani Mersin parti için çok önem taşıyan, Mersin İl'inde çok değerli Mersin'de sevilen ve sayılan çok büyük bir İş Adamı, tecrübeli siyasetçilerinden merhum METİN OĞUZ'un oğlu Ahmet OĞUZ'un TDP'ne katılım törenini Mersin'de gerçekleştireceğiz.

Mersin İl Başkanımız çok kıymetli Sema TUNCA ve İl Teşkilatı olarak, tüm Mersinli halkımızı ve herkesi bu büyük katılıma bekliyoruz. AYDIN, Ahmet OĞUZ'un Mersin'de büyük ses getireceği aşikardır. Bu güzel büyük katılımda benimde Mersinlilerle olmaktan onur ve gurur duyacağım.

Şimdiden TDP'ne yeni üye katılımı ve Türkiye Değişim Partisi saflarına katılacak olan değerli yol arkadaşlarımıza hayırlı olsun der, başarılar diliyorum dedi.

31 AĞUSTOS 2022 KATILIM TÖRENİ TDP MERSİN İL BAŞKANLIĞI'NDA SAAT 18:00'DA.


ETİKETLER :
Diğer DÜNYA haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi