BAŞKAN GEZER, PARTİ ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ.

BAŞKAN GEZER, PARTİ ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ.

BAŞKAN GEZER, PARTİ ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ.
Bu haber 2022-08-16 15:37:31 eklenmiş

ZAFER PARTİSİ MEZİTLİ İLÇE BAŞKANI CEVDET GEZER PARTİ ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

Haber/İsa ÇAKICI

www.habermetropol.net

Zafer Partisi Mezitli İlçe Başkanı Cevdet Gezer ve İlçe Başkan Yardımcısı Necmi Paksoy ile birlikte, Mersin Oto Sanatkarları Odası Başkanı Ayhan Kabaali'yi makamında ziyaret ettiler. Karşılıklı hoş bir sohbetin ardından Mersin'deki esnafların ve Sanatkarların sorun ve sıkıntılarını masaya yatırdılar.

Ziyarette, Zafer Partisi Mezitli İlçe Başkanı Cevdet Gezer yaptığı açıklamada öncelikle bizleri kabul ettiğiniz için partim adına size teşekkür ediyorum. Genel Başkanımız Prof. Dr. Ümit Özdağ'ın da selamını iletiyorum. Genel Başkanımız çok değerli Ümit Özdağ Liderimizle bu kutlu yolda yürüyerek, Türkiye'nin içinde bulunduğu sıkıntılara yapılacak olan genel seçimler öncesinde Zafer Partisi ''ZAFER MEŞALESİNİ YAKTI'' ve ülkemizin sorun ve sıkıntılarına Zafer Partisi son verecek. Türkiye genelinde olduğu gibi Mersin'de de esnafımızın, sanatkarlarımızın, çiftçilerimizin, emeklilerimizin, memurlarımızın, binlerce üniversite mezunu ve işsiz gençlerimizin problemlerine Zafer Partisi İktidarında son vereceğiz. Özellikle Genel Başkanımızın Önderliğinde Zafer Partisi Gelecek, Mülteciler Türkiye'yi Terk Edecek. Mültecileri geldikleri gibi ülkerine göndereceğiz dedi. Başkan Gezer, siz ve sizin gibi değerli Esnaf Oda Başkanlarımızı tek tek ziyaret ederek sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı not alarak bizzat genel merkezimize götürüp genel başkanımıza ulaştırıyoruz. Tekrardan bizleri kabul ettiğiniz ve bizleri dinlediğiniz için partim adına size ve çalışma arkadaşlarınız sonsuz teşekkür ediyorum dedi.

Daha sonra sözalan Mersin Oto Sanatkarları Odası Başkanı Ayhan Kabaali'de yaptığı açıklamada, Türkiye gerçekten zor bir süreç yaşamaktadır, motorin, lpg, benzine hergün ard arda zam gelmesi milleti çileden çıkarttı. Bununla yetmedi gıdadan yiyecek içeceğe, meyve sebzeye sizlerinde dediği gibi çiftçi esnaf emekli ve işsiz gençler çok Allah hepimize yardım etsin diyen Başkan Kabaali, inşallah ülkemizde bu tür sıkıntılar bir an önce düzelir diye düşünüyoruz. Siz ve değerli yol arkadaşlarınıza çıktığınız bu kutlu davanızda başarılar diliyor, bizleri de ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarımıza ortak olduğunuz için de ayrıca teşekkür ediyorum dedi.


ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2022 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi