MURAT KONYA (KINALI HAFIZ) HAYDİ TBMM'NE.

MURAT KONYA (KINALI HAFIZ) HAYDİ TBMM'NE.

MURAT KONYA (KINALI HAFIZ) HAYDİ TBMM'NE.
Bu haber 2022-08-05 10:11:46 eklenmiş

MURAT KONYA (KINALI HAFIZ) HAYDİ TBMM'NE.

ÇALIŞKAN, AZİMLİ, PROJE ÜRETEN, MERSİNLİLERİN GÖNLÜNDE TAHT KURMUŞ SEVİLEN SAYILAN DEĞERLİ BİR İSİM MURAT KONYA (KINALI HAFIZ)

Kınalı Hoca Murat Konya Kısaca özgeçmişi;

MERSIN GÜLNAR İLÇESİ 1972 doğumlu

İlahiyatçı, Eğitimci, Yazar, Toplum Bilimci.

Eski Milli Eğitim Müdürlerinden olan Bozyazı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yaptı.

Mersinde birçok okulda idarecilik ve öğretmenlik yaptı.

Türk Ocağı, Ülkü Ocakları ve Türkav'da Yöneticilik yaparak görevlerde bulundu.

SİZLERE MURAT HOCAMDAN BAHSEDECEĞİM BİRAZ.

BAŞLIĞIMDA DA BELİRTTİĞİM GİBİ, GERÇEKTEN ÇALIŞKAN PROJE ODAKLI VE MERSİN GENELİNDE HER KESİM TARAFINDAN SAYGIYLA KARŞILANAN KINALI HAFIZ LAKABI İLE TANINAN MURAT KONYA HOCAM İLE BİR ARAYA GELDİK.

TABİ ESKİLERİ YAD EDEREKKOYU BİR SOHBET GERÇEKLEŞTİRDİK. ÜLKE GÜNDEMİ, MERSİN GÜNDEMİ ANLIYACAĞINIZ HAYATA DAİR HERŞEYİ MASAYA YATIRDIK. İLERİKİ ZAMAN ZARFI İÇİNDE BU DEĞİNDİĞİMİZ KONU BAŞLIKLARINI ZAMANI GELDİĞİNDE PAYLAŞACAĞIZ.

DUYDUM Kİ MURAT ABİMİZ SİYASETE SOYUNMUŞ, KENDİSİ ZATEN HEP SİYASETİN İÇİNDE VE EMİN OLUN Kİ TÜRK SİYASETİNE DE ÇOK FAYDALI OLMUŞ BİR İSİM KINALI HAFIZ HOCAM.

ŞU AN SANKİ BİR GENEL SEÇİM VARMIŞ GİBİ KENDİSİ İLK HEYECANLA HERYERDE. KINALI HAFIZ HOCAM YANİ MURAT KONYA HUMMALI BİR ŞEKİLDE GECE DEMİYOR GÜNDÜZ DEMİYOR SEÇİM ÇALIŞMASINI DA ASLANLAR GİBİ YÜRÜTÜYOR. BAZI KESİMLERCE RAHATSIZ OLANLAR OLSADA KİM BİLİR YAPILACA GENEL SEÇİMLERDE TBMM'DE YERİNİ ALIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM. ÇEVRELERDEN DUYDUĞUM KADARI İLE VE KENDİSİ İLE DE YAPTIĞIM SOHBETTE MERSİNLİLERİN BASKISI VE ÖNERİLERİ DOĞRULTUSUNDA İYİ PARTİ MERSİN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLACAĞININ ALTINI ÇİZDİ. İNŞALLAH ADAY DA OLURSUN MURAT HOCAM VE SEÇİLİRSİN DE, BU MEMLEKETE SENİN GİBİ DEĞERLER HER ZAMAN LAZIM. GEREK TÜRKİYE'YE GEREKSE MERSİN'E YAPACAĞIN GÜZEL ÇALIŞMALARA MERSİN'DEN VE TÜM TÜRKİYE'YE İMZANI ATACAĞINDAN HİÇ ŞÜPHEM YOK.

ŞİMDİDEN SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYORSUN GÖRÜYORUZ. MERSİN'İN 13 İLÇESİ VE MERSİN MERKEZDE YAPTIĞIN GÜZEL ÇALIŞMALARI GÖRMEZDEN GELEMEYİZ.

ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN. SANA VE DEĞER VERDİĞİN PARTİNE YÜRÜDÜĞÜN BU KUTLU YOLDA ÜSTÜN BAŞARILAR DİLİYORUM. HAYDİ HAYIRLISI MERAK ETMEYİN BEN DE İNANIYORUM Kİ,

AZ KALDI, TÜRKİYE İYİ OLACAK, MERSİN İYİ OLACAK. KALIN SAĞLICAKLA. HERŞEY NET OLACAK. BU DA BENİM NACİZANE GÖRÜŞÜMDÜR. 05/AĞUSTOS/2022 CUMA İSA ÇAKICI/www.habermetropol.net MERSİN


ETİKETLER :
Diğer GÜNDEM haberleri
Arşiv Arama
- -
https://www.instagram.com/mersinbuyuksehirbelediyesi/
© Copyright 2022 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi