Kritik hastalıklara karşı güvende olun

Kritik hastalıklara karşı güvende olun

Katılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek, zor zamanlar gelmeden önlem almak gerektiğine dikkat çekti. Sincek, “Hastalık gelmeden sağlığımızın kıymetini bilelim. Özellikle en sık rastlanan ve zor tedavi süreçleri isteyen kalp krizi, kanser veya hastalık sonucu inme gibi durumlara karşı Kritik Hastalıklar Sigortamız sizin için var. Hastalık varsa çare de umut da var. Gerekli sigortalarınızı yaptırın, kafanız rahat olsun” dedi.
Bu haber 2022-08-01 13:04:58 eklenmiş

Katılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek, “Katılım Emeklilik olarak hayatın her alanına hitap eden ürünlerimizle sektörümüzü büyütmeye ve derinlik kazandırmaya devam ediyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimizin her zaman ve her koşulda yanında olmak için çabalıyor, onlara özel ürünler geliştiriyoruz. Yüksek fayda sağlayan iddialı sigortalarımızdan biri de Kritik Hastalıklar Sigortamız, istatistiksel olarak en sık rastlanan kanser, kalp krizi, inme gibi kritik hastalıklara karşı teminat sunuyor. Katılımcılarımız hastalıklarla mücadele ederken karşılaşabilecekleri maliyetleri düşünmüyor, vefat durumunda da geride kalanlar için bir borç değil, bir teminat bırakmış oluyorlar. Katılım sigortacılığı prensipleri kapsamında sunduğumuz bu sigortamız da tüm sigortalarımız gibi katılım sigortacılığı güvencesi altında, herkes tarafından gönül rahatlığı ile alınabilir” dedi.

Kritik durumlarda sigortanız yanınızda

Kritik Hastalıklar Sigortası’yla ilgili bilgi veren Ayhan Sincek sözlerine şöyle devam etti: “Bu poliçeyle kanser, kalp krizi ve hastalık sonucu inme durumları için teminat altına alınırsınız. 18-65 yaş arası herkes sigortamızı alabilir. Sigorta süresi bir yıldır ve aksi bildirim olmadıkça 65 yaşına kadar otomatik olarak yenilenir. Sigorta sahipleri kalp krizi, kanser veya hastalık sonucu inme gibi durumlarla karşılaştığında aldıkları toplu para ile ister tedavi masraflarını ister diğer giderlerini karşılar. Yaşam kaybı halinde de sevdiklerini mağdur bırakmamış olur. Vefat teminatı sigorta süresi içinde vefat etmeleri halinde poliçede belirtilen, vefat tazminatı olarak lehtarına, lehtar tayin etmedilerse de kanuni varislerine ödenir. Kritik Hastalıklar Sigortası kapsamında sigortalılarımız acil ambulans gönderimi, ikinci medikal görüş gibi ek hizmetlerden yararlanabilirler. Ayrıca bu sigortamızın yanı sıra Kadınca Güven Kritik Hastalık Sigortası ürünümüz ile de kadın sağlığına özel bir güvence sunuyoruz. Kadınlar da en sık rastlanan kritik kadın hastalıklarına karşı bu sigorta ürünü ile artık kendilerini güvence altına alabilir. Kadınca Güven Kritik Hastalık Sigortası kapsamında sigortalılarımız ücretsiz ya da indirimli olarak mamografi, diş sağlığı, online diyetisyen gibi hizmetlerden de yararlanabilirler.”


ETİKETLER :
Diğer SAĞLIK haberleri
© Copyright 2023 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi