TUNCA,GÖNÜL KOMŞULARI İLE KAHVALTIDA BİRARAYA GELDİ.

TUNCA,GÖNÜL KOMŞULARI İLE KAHVALTIDA BİRARAYA GELDİ.

TUNCA, GÖNÜL KOMŞULARI İLE KAHVALTIDA BİRARAYA GELDİ.
Bu haber 2022-07-26 11:59:22 eklenmiş
GÖNÜL KOMŞULARI KAHVALTIDA BİRARAYA GELDİ.
Haber/İsa ÇAKICI
Kısa adı (EVSAD) olan TÜRKİYE EVDE SAĞLIK VE SOSYAL HİZMETLER DERNEĞİ MERSİN ŞUBESİ BAŞKANI FERRUH DOĞAN'ın düzenlediği kahvaltıda ''GÖNÜL KOMŞULARI'' birarada buluştu.
TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANI SEMA TUNCA, EVSAD'ın düzenlediği kahvaltılı etkinliğe katılarak Gönül Komşuları'na desteğini verdi.
TUNCA, EVSAD Mersin Şube Başkanı Ferruh Doğan'ın Mersinde hayata geçirdiği Türkiye Evde Sağlık ve Sosyal Hizmetler Derneği inanıyorum ki çok güzel işlere imza atacaklar. TDP olarak bizleride davet ettiler, bizlerde TDP Mersin İl Teşkilatı olarak bu projeye destek vereceğiz. Başkan Doğan'a yapacağı çalışmalardan dolayı başarılar diliyorum dedi.
Düzenlenen etkinliğine TDP Mersin İl Başkan Yardımcısı Ahmet Can Öztornacı ve eşi, İl Yönetim Kurulu Üyeleri de kahvaltılı proğramda yer aldı.
EVSAD MERSİN ŞUBE BAŞKANI FERRUH DOĞAN ise burada yaptığı açıklamada, kahvaltı programımızı dostlarımızın katılımı ile çok güzel bir şekilde gerçekleştirdik. Mersinde artık Gönül Komşuları var. Çok değerli arkadaşım olan TDP Mersin İl Başkanımız sayın Sema Tunca hanımefendinin proğramımıza katılması bizleri son derece memnun etti. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi EVSAD olarak sunuyorum dedi.

ETİKETLER :
Diğer GÜNDEM haberleri
Arşiv Arama
- -
https://www.instagram.com/mersinbuyuksehirbelediyesi/
© Copyright 2022 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi