Güneş, "Vatan Sofrasında Buluştuk" Dedi.

Güneş, "Vatan Sofrasında Buluştuk" Dedi.

Güneş, "Vatan Sofrasında Buluştuk" Dedi.
Bu haber 2022-07-02 19:57:07 eklenmiş
TDP Mersin İl Başkan Yardımcısı Cüneyt Güneş; "Türkiye'de Mersin'de Bir  Vatan  Sofrasında Buluştuk, Buluşmaya da devam edeceğiz" dedi.
Haber/İsa Çakıcı
TDP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Hasan Aydın geldiği Mersin'de basın toplantısı öncesinde Mersin'de bir Rrestaurantta vatan sofrası adı altında yemek yedi.
TDP Mersin İl Başkanı Sema Tunca, TDP Mersin İl Başkan Yardımcısı girişimci, genç, dinamik proje odaklı İşinsanı Cüneyt Güneş, Genel Başkan Yardımcısı Hasan Aydın ve kıymetli eşi ile Vatan Sofrası adı altında yemekte biraraya geldiler.
TDP Mersin İl Başkan Yardımcısı Cüneyt Güneş ile yaptığımız hoş sohbette önemli açıklamalarda bulundu. Güneş yaptığı açıklamada, Klişeleri ve kalıpları kıracağız. Partimiz sağ sol ayrımının duvarlarına mahkum olmayacak. Biz 84 milyonun partisi olacağız. Göreceksiniz ki hangi ideolojiye hangi dine hangi ırka hangi mezhebe ait olursa olsun tüm vatandaşlarımızla Türkiye Değişim Partisi arasında bir gönül bağı kurulacak. Çünkü biz samimiyet ve içtenlikle bu ülkenin her insanına kardeşçe gönlümüzü açacağız. Türkiye Değişim Partisi Türkiye'nin önüne yeni bir yol açacak. Tükenmiş umutları yeniden yeşertecek. Türkiye Değişim Partisi, şu veya bu partinin seçmenine değil, Türkiye sevdası ile tutuşan her bir vatandaşın gönlüne, desteğine ve gücüne taliptir. Biz başkasının sofrasından pay almaya gelmiyoruz. Biz bu ülkenin tüm insanlarına zengin ve bereketli bir vatan sofrası kurmaya geliyoruz. Bu sofrada herkese yer olacaktır. Bu sofrada herkesin karnı doyacaktır" dedi.

ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
Arşiv Arama
- -
https://www.instagram.com/mersinbuyuksehirbelediyesi/
© Copyright 2022 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi