Vatandaş istedi Anamur belediyesi yaptı

Vatandaş istedi Anamur belediyesi yaptı

Yaz mevsiminin girmesi ile birlikte asfalt çalışmalarını hızlandıran Anamur Belediye Başkanlığı, Çarıklar Mahallesi’nde uzun yıllardır asfalt bekleyen vatandaşları asfaltla buluşturuyor.
Bu haber 2022-06-09 15:24:12 eklenmiş

Göreve geldiğinde sera yolları dâhil asfaltsız yol bırakılmayacağı sözü veren Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın talimatı ile çalışmalarını sürdüren ekipler, Çarıklar Mahallesi’nde çalışma yaptıkları sırada ilginç bir olayla karşılaştı.

Mahallede bulunan bir evin önüne belediyeye ait aracı park ederek malzeme getirmeye giden ekipler geriye döndüklerinde aracın camına bir not bırakıldığını fark etti. Ev sahibi vatandaş tarafından bırakıldığı anlaşılan notta: “ Şefim kolay gelsin. Kusura bakmayın hastanede işimiz olduğu için size çay ikram edemedik. Ayıp olmazsa evimizin önüne genişçe asfalt döküverin. Saygılarımla, kolay gelsin” yazılı olduğunu gören ekipler durumu Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’a bildirdi.

Başkan Kılınç: “Vatandaşımızın Talebini Geri Çevirmeyin”

Durumu öğrenen Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç ekiplere asfaltın dökülmesi talimatını verdi. Vatandaşın bıraktığı notu resmi başvuru gibi değerlendirdiklerini belirten Başkan Kılınç: “ Ekiplerimiz Çarıklar Mahallemizde çalışırken vatandaşımızın notu ile karşılaşmış. Açıkçası bırakılan not bizi gülümsetti. Vatandaşımız kendisinin talebini yerde koymayacağımızı düşünmüş olacak ki böyle bir başvuru yöntemini tercih etmiş. Ekibimize hem asfaltın dökülmesi hem de aynı notun altına geçmiş olsun dileklerimizin yazılması talimatını verdim. Şu anda evin önüne asfaltı döktük. Aynı notun altına bizde geçmiş olsun dileklerimizi ileterek evin penceresine bıraktık. Bir kez daha vatandaşımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, ayrıca asfaltın da hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi. 


ETİKETLER :
Diğer YEREL haberleri
Arşiv Arama
- -
https://www.instagram.com/mersinbuyuksehirbelediyesi/
© Copyright 2022 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi