BAŞKAN DUTAR, DURDURALAMIYOR SEN NEYMİŞSİN BE BAŞKAN

BAŞKAN DUTAR, DURDURALAMIYOR SEN NEYMİŞSİN BE BAŞKAN

BAŞKAN DUTAR, DURDURALAMIYOR SEN NEYMİŞSİN BE BAŞKAN
Bu haber 2022-06-01 01:01:38 eklenmiş
BAŞKAN DUTAR, DURDURALAMIYOR
SEN NEYMİŞSİN BE BAŞKAN  
Haber/İsa ÇAKICI
www.habermetropol.net
MERSİN, İYİ PARTİ MERSİN İL BAŞKANI MEHMET DUTAR'IN ELİNDEN ''DUTAR''
GÖREVE GELDİĞİ GÜNDEN BUGÜNE HİÇ BİR ZAMAN ÇALŞMAKTAN YILMAYAN, YORULMAYAN GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER NE ZAMAN MERSİN'E GELSE HER ZAMAN MUTLU SEVİNÇLİ BİR ŞEKİLDE MERSİN'DEN AYRILIR. 
BAŞKAN DUTAR'I KISACA SİZ DEĞERLİ MERSİN KAMUOYUNA ANLATAYIM İSTEDİM.
DUTAR, ÖNCELİKLE ÇOK ÇALIŞIR, GECE GÜNDÜZ BİLMEZ. KENDİSİ ÇOK ÇALIŞTIĞI GİBİ İL TEŞKİLATI VE İLÇE BAŞKANLARI VE YÖNETİMİ DE ONUN PEŞİNDEN VE ONU ÖRNEK ALARAK ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜR.
İYİ PARTİ İL BAŞKANI MEHMET DUTAR, 13 İLÇE BAŞKANLARININ DA ELİNDEN DUTAR. İLÇE BAŞKANLARINA ELİNDEN GELDİĞİ GİBİ YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIR. 
BAŞKAN DUTAR BAKIN NELER YAPTI NELEEER.
İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER MUT'A GELDİ. AKŞENER BURADA TÜRKİYE'NİN BAŞBAKANI SLOGANLARI İLE KARŞILANDI. BAŞKAN DUTAR, İYİ PARTİ MUT İLÇE BAŞKANI ZEYNEP GÜRDAL KÖSE VE EKİBİNİ ÇOK İYİ MOTİFE EDEREK GENEL BAŞKANI AKŞENER'İN MUT ZİYARETİ SONRASI MUT İLÇESİNDEN ''MUT'LU'' BİR ŞEKİLDE UĞURLANIR.
GELELİM MERSİN'E, BAŞKAN DUTAR, MERSİN İL'DE KENDİSİNİ SİYASİ PARTİ BAŞKAN VE YÖNETİCİLERİNİ, SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ ZİYARETLERİNİ KABUL EDER. YETMEDİ KENDİSİ İL'DE PARTİSİNE YENİ YENİ ÜYELERİ KAZANDIRARAK PARTİSİNİN MERSİN'DEKİ OY ÇITASINI DA ÇOĞALTIR. YETMEDİ BAŞKAN DUTAR 2. BÖLGE DEDİĞİMİZ ERDEMLİ, GÜLNAR, AYDINCIK, BOZYAZI, MUT, ANAMUR, MERKEZDE TOROSLAR İLÇE ZİYARETLERİ VE TARSUS'TAN KENDİSİNİ ZİYARET EDEN MUHTARLAR AÇIKÇASI BAŞKAN DUTAR'IN HIZINA HİÇ KİMSE YETİŞEMİYOR. DÜĞÜN, DERNEK, HASTA ZİYARETİ, TAZİYELER DERKEN, ANLIYACAĞINIZ BAŞAN DUTAR, ''DUR-DURU-LA-MI-YOR'' HELAL OLSUN HER BİR SİYASİ PARTİNİN DE BAŞINDA BÖYLE İL BAŞKANLARI OLMALI. BAŞKAN DUTAR MERSİN'DE GENÇ, DİNAMİK, GİRİŞKEN, PROJE ODAKLI VE PROJELERİNİ DE HAYATA GEÇİREN ÇALIŞKANLIĞI İLE MERSİNDE YAPTIĞI GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZASINI ATAN BİR İL BAŞKANI. GAYESİ İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI SAYIN MERAL AKŞENER'İN BAŞBAKAN OLMASI VE İYİ PARTİ TÜRKİYE'DE TEK BAŞINA İKTİDAR OLMASI. BEN ŞAHSIM ADINA BAŞKAN DUTAR'I ALKIŞLIYOR, ÇALIŞMALARINDA (ZATEN BAŞARILI) ÜSTÜN BAŞARILAR DİLİYORUM. MEHMET DUTAR BAŞKANIM SİZE VE TÜM TEŞKİLATLARINIZA TEKRAR İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYOR, SON NOKTAYI KOYUYORUM. AZ KALDI MİLLET SİZİ ÇAĞIRIYOR. TÜRKİYE İYİ OLACAK TABİ Kİ, MERSİN HEP İYİ OLACAK. BİLMEM VERDİĞİM MESAJ ANLAŞILDI MI?
BAŞKAN DUTAR MERSİN'İN TOZUNU DUMANINI ATTIRMAYA DEVAM EDERKEN YETMİYOR, TÜRKİYE'NİN BAŞKENTİ ANKARA ÇIKARMASI YAPARAK, BAŞTA GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER'İ, GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AYFER YILMAZ'I, KORAY AYDIN'I MAKAMLARINDA ZİYARET EDERKEN MERSİN MİLLETVEKİLLERİ BEHİÇ ÇELİK VE ZEKİ HAKAN SIDALI'YI DA ES GEÇMİYOR. ZİYARETLERİNİN ARDINDAN BAKIN BAŞKAN DUTAR SON NOKTAYI KENDİSİ KOYUYOR.
DUTAR; ''AZ KALDI TÜRKİYE’M BİZ GELİYORUZ'' DEDİ.
Şehrimizin sokaklarını billboard çalışmaları ile süsledik
Milletin Sorunlarına Kayıtsız Olanlar Utansın
Biz Bu Sorunları çözmek için yollardayız
Çerçevelediğimiz her sorunu birer birer ortadan kaldırmak, milletin yüzünü güldürmek için geliyoruz.
Milletin yaşadığı sorunları görmezden gelenlere inat levha levha haykırarak geliyoruz!!!
#AzKaldı DİYEREK SÖZLERİNİ TAMAMLIYOR.

ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
Arşiv Arama
- -
https://www.instagram.com/mersinbuyuksehirbelediyesi/
© Copyright 2022 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi