DENİZ;''DURMAK YOK YOLA DEVAM'' DEDİ.

DENİZ;''DURMAK YOK YOLA DEVAM'' DEDİ.

DENİZ;''DURMAK YOK YOLA DEVAM'' DEDİ.
Bu haber 2022-05-12 11:50:42 eklenmiş
DENİZ;''DURMAK YOK YOLA DEVAM'' DEDİ.
Haber/İsa ÇAKICI
Evet, bende bir basın mensubu olarak, durmuyorum, çalışıyorum, emin olun ki, üretiyorum. Hep büyüklerimden de feyz alarak durmadan yorulmadan çalışmalarımıza devam ediyorum. Dünya bir covit19 illeti geçirdi. Çok şükür Dünyada ve Türkiyede covit19 illetinden kurtulmuş olduk, o kadar aşısı, ilacı, derken üreten bir Türkiye'de aşımızı da çıkardık, hastalarımıza şifa da oldu. İnşallah bir daha ne dünya ne de Türkiye böyle acı bir felaket bir tabloyla karşılaşmaz.
HAYIRLI BİR RAMAZAN AYI GEÇİRDİK. HAYIRLI BİR ŞEKER TADINDA RAMAZAN BAYRAMINI YAŞADIK ÇOK ŞÜKÜR ALLAHIMA. ANNELER GÜNÜ, ENGELLİLER GÜNÜ DERKEN BUGÜN 12 MAYIS HEMŞİRELER GÜNÜ ''Hayatımız ve sağlığımız için emek veren sağlık neferlerimiz hemşirelerimizin Hemşireler Günü ve Hemşireler Haftası kutlu olsun. ŞİMDİ SIRADA ise 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK ve SPOR BAYRAMINI YAŞAYACAĞIZ.
DENİZLER GRUOP YÖNETİM KURULU BAŞKANI İŞİNSANI DEĞERLİ ABİM NAFIZ DENİZ'İ DE ZİYARET ETTİM.
Baktım gördüm ki, Ümit ERŞAN abimde orda. Her iki değerli abimle hoş bir sohbet yaptık. Gündemi ve Türkiyeyi ve Mersini konuştuk. Yaptığımız sohbette hep Türkiye ve Mersinin hakettiği yerde olması ve Türkiyenin daha da iyi olacağı konusunda Nafız Deniz abim derki ''DURMAK YOK YOLA DEVAM'' diyerek çalışacağız üretmeye devam edeceğiz. Allah sağlık verdiği sürece çalışacağız, üreteceğiz ülkemize faydalı olan ne varsa çivi çakmaya devam edeceğiz dedi. Önümüzde bir 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutlayacağız. DENİZ; ''Vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum. 19 Mayıs, Türk Milleti’nin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun'' Dedi.

ETİKETLER :
Diğer DÜNYA haberleri
Arşiv Arama
- -
https://www.instagram.com/mersinbuyuksehirbelediyesi/
© Copyright 2022 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi