İYİ PARTİ TOROSLAR İLÇE TEŞKİLATI İFTAR YEMEĞİ VERDİ.

İYİ PARTİ TOROSLAR İLÇE TEŞKİLATI İFTAR YEMEĞİ VERDİ.

İYİ PARTİ TOROSLAR İLÇE TEŞKİLATI İFTAR YEMEĞİ VERDİ.
Bu haber 2022-04-30 23:27:52 eklenmiş
İYİ PARTİ TOROSLAR İLÇE'DEN İFTAR YEMEĞİ
Haber/İsa ÇAKICI
İyi Parti Toroslar İiçe Teşkilatı İlçe Binasında verdiği iftar yemeğine yoğun ilgi gösterildi.
Kuran-ı Kerim Tilaveti okunmasıyla başlayan ve Ezanın okunmasıyla iftar açılan yemekte İyi Parti GİK Üyesi önceki dönem Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Burhanettin Kocamaz, İyi Parti Mersin İl Başkanı Mehmet Dutar, İl Başkan Yardımcıları, İyi Parti Mezitli İlçe Başkanı Hüseyin Çelik, İyi Parti Yenişehir İlçe Başkanı Turgut Kahraman Turgutkaya, İlçe Yöneticileri, Mahalle Muhtarları, İyi Parti Toroslar Belediye Meclis Üyesi Nihat Soysal, İl, ilçe Kadın Politikaları Başkanları, Gençlik Kolları, çok sayıda seçkin davetli topluluğu ve partililer katıldılar.
İftar Yemeği sonrası edilen duaların ardından açılış konuşmasını İyi Parti bizimle oToroslar İlçe Sekreteri Harita Mühendisi Kıyas Uslu yaptı Uslu Konuşmasında, sizlerde biliyorsunuz ki, ülkemiz çok kısır bir çekişme ve kaos ortamında geçmektedir. İktidar sahipleri milletini duymuyor, görmüyor ve istemiyor. Bu gidişe dur demek için biraz daha gayret sarfetmemiz gerekmektedir. Birbirimize kenetlenip, bir olmamız iri olmamız diri olmamız gerekmektedir. Birlikte olursak var oluruz, ayrışırsak yok oluruz. Aramıza nifak sokulmaya çalışan olan dahili ve harici fetbahlar olacaktır.Bunlara prim vermeden kenetlenerek çalışmalarımıza devam etmeliyiz. Rabbim çalışanın ve doğrunun her zaman yanındadır dedi.
Daha sonra söz alan İyi Parti Toroslar İlçe Başkanı İsmail Yetkin ise yaptığı konuşmasında çok önemli konulara değindi. 
Yetkin, mübarek iftar sofrasında bizimle oruç açma lütfunda bulunarak  bizleri şereflendirdiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Bu iftar yemeğinde emeği geçen ilçe yönetim kurulu yol arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. 
Değerli hemşehrilerim hayat pahalılığının tavan yaptığı, çarşıya pazara gittiğimizde bir aldığımızda, bir de harcadığımızda paraya baktığımızda ne aldım ki dediğimiz, arabaya bindiğimizde gözümüzün yakıt filtresinde olduğu, buzdolaplarımızın boş olduğu, bir ramazan ayını geride bırakıyoruz. Keşke şeker tadında Ramazan Bayramını milletçe kutlayabilseydik. Keşke devletin bütün kurumlarında liyakatli yöneticilerin olduğu, ayrımcılığın yapılmadığı hakkın, hukukun gözetildiği yardım kolilerinin beklenmediği bir yıl olsaydı. 
Bugün 20 yıldır ülkeyi kötü yöneten AKP'li hükümetin 2023 hedefi neydi, hatırlatmak istiyorum.
---Kişi başı milli hasılat 25 Bin Dolar gelir alacaktı.
---Yüzde 5 işsizlik olacaktı.
---Yurdun dört bir yanında hızlı tren seferi olacaktı.
---Yolsuzluk, yoksulluk ve yasaklar olmayacaktı.
---Türkiye bir tahıl ambarı  olacaktı. Bunun gibi bir çok yerine getirilmeyen vaahadleri sıralayabiliriz.
Gelinen şu noktada 20 yıl sonra aziz milletimize şimdi diyorlar ki, biraz sabır. Artık sabrımız kalmadı. Çoğu gitti azı kaldı. Türkiyenin partisi İYİ PARTİ'dir. Türkiye, Mersin, Toroslar İYİ OLACAK. 
İftar yemeğimize katılımınızdan dolayı tekrardan hepinize teşekkür ediyorum dedi.   

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
© Copyright 2022 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi