KAHAR'DAN RAMAZAN AYI'NDA ÖRNEK DAVRANIŞ.

KAHAR'DAN RAMAZAN AYI'NDA ÖRNEK DAVRANIŞ.

KAHAR'DAN RAMAZAN AYI'NDA ÖRNEK DAVRANIŞ.
Bu haber 2022-04-17 10:01:21 eklenmiş
KAHAR'DAN ÖRNEK DAVRANIŞ.
"YARDIM KOLİSİ DAĞITIMI"
Haber/İsa ÇAKICI
www.habermetropol.net
(STK) Mersinde Sivil Toplum Kuruluşu olan ve Mersinde parmakla gösterilen Mersinde yaşayan DİYARBAKIR Çermikliler Kültür ve Yardımlaşma Dayanışma Derneği Başkanı dernek olarak, her daim hemşehrilerinin hakkını arayan, soran, cenazesinde, düğününde, hastalıkta sağlıkta, bayramda, seyranda iyi günde kötü günde her zaman Mersinde Çermikliler halkının yanında olarak adeta bir atom karınca misali gece gündüz demeden çalışan onlar için koşturan Dernek Başkanı HÜSEYİN KAHAR'ı takdir ve tebrik ediyorum. Ayakta alkışlıyorum. Neden mi? İŞİNİN EHLİNİ VERİYOR. BRAVO BAŞKAN. BİZ GAZETECİLER SENİN GİBİ DÜRÜST İNSANLARIN HER DAİM YANINDAYIZ. BAŞARILAR İYİ ÇALIŞMALAR.
Mersin Çermikliler Dernek Başkanı Hüseyin Kahar BAKIN NE ÖZETLEMİŞ. ALLAH YAPTIĞI HAYIRLARI KABUL ETSİN.
KAHAR, AMACIMIZ, REKLAM YAPMAK DEĞİL, ÖRNEK DERNEK OLMAK. KİMİN VERDİĞİ, KİME VERDİĞİMİZ BELLİ DEĞİL. ALLAH BİLSİN YETER. GÖNDERİRSENİZ, DAĞITIMINI YAPARIZ.
Mersinde Yaşayan İsminin Verilmesini İstemeyen, Çermikli Hemşehrimiz Derneğimizin Üyesi İş İnsanı,İ htiyaç Sahiplerine Dağıtımı Yapılmak Üzere Derneğimize Yardım Kolisi Bırakılmıştır. Kimseyi İfşa Etmiyor. Rencide Etmiyoruz. İsimleri Ajandamızda Olan İhtiyaç Sahiplerine Dağıtımını Yaptık. Allah Kabul Eylesin. Ölmüşlerine Rahmet, Allah Yerini Doldursun, Allah Hayır Sahiplerinin Sayısını Arttırsın dedi.

ETİKETLER :
Diğer GÜNDEM haberleri
© Copyright 2022 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi