TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ LİDERİ MUSTAFA SARIGÜL ŞEHİT TAZİYESİ İÇİN OSMANİYE'DE.

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ LİDERİ MUSTAFA SARIGÜL ŞEHİT TAZİYESİ İÇİN OSMANİYE'DE.

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ LİDERİ MUSTAFA SARIGÜL ŞEHİT TAZİYESİ İÇİN OSMANİYE'DE.
Bu haber 2022-04-17 02:46:14 eklenmiş
TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ LİDERİ OSMANİYE'DE ŞEHİT TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU.
TDP GENEL BAŞKANI MUSTAFA SARIGÜL'Ü ADANA HAVAALANINDA TDP OSMANİYE VE ADANA İL BAŞKANININ YANISIRA, TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANI SEMA TUNCA İLE TDP MERSİN İL BAŞKAN VEKİLİ İSA ÇELİK VE PARTİLİLER KARŞILADI.
Adana’nın Kozan ilçesinde geçen hafta trafik kazasında şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yusuf Avan'ın Osmaniye’deki ailesini ziyaret etmek için kente gelen Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, havalimanında değerlendirmelerde bulundu.
Türkiye’nin birçok noktasını gezip sorunlara çözüm bulmaya çalıştıklarını belirten Sarıgül, "Türkiye Değişim Partisi olarak karalamak, kötülemek için dolaşmıyoruz. Problemlere çare bulmak için dolaşıyoruz. Türkiye’nin siyasal, sosyal, ekonomik ve toplumsal sorunlarına çare bulacak olan parti Türkiye Değişim Partisi’dir" diye konuştu.
Gündemlerinde cezaevindeki mahkumların olduğunu söyleyen Sarıgül, "Cezaevlerinde 325 binin üzerinde tutuklu ve kader mahkumu var. Bu sayı, kapasitenin çok üzerindedir. Özellikle kadın, çocuk tacizi, uyuşturucu batağı, terör gibi suçlara bulaşmamış olan kader mahkumları için bayram öncesi bütün siyasi partilere çağrıda bulunuyorum. Gelin hep birlikte bir genel af çıkararak toplumsal barışı sağlayalım. Kardeşlik hukukunu bayram öncesi ülkemizde tesis edelim. Bu mübarek ayda en büyük yücelik affedebilmektir. Bu çağrımız, siyasal ya da oyla ilgili bir çağrı değildir. Toplumsal barış için bütün siyasi partilere yapılan bir çağrıdır” ifadelerini kullandı.
Sarıgül, açıklamanın ardından kara yoluyla Osmaniye'ye gitti.

ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2022 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi