ZAFER PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANI AHMET ALACA, MGC BAŞKANI R. KAYA TEPE'Yİ ZİYARET ETTİ.

ZAFER PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANI AHMET ALACA, MGC BAŞKANI R. KAYA TEPE'Yİ ZİYARET ETTİ.

ZAFER PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANI AHMET ALACA, MGC BAŞKANI R. KAYA TEPE'Yİ ZİYARET ETTİ.
Bu haber 2022-04-14 11:28:14 eklenmiş
ZAFER PARTİSİ İL TEŞKİLATI MERSİN GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI R. KAYA TEPE'Yİ TEPE MEDYA'DA ZİYARET ETTİ.
Haber/İsa ÇAKICI
Zafer Partisi Mersin İl Başkanı İşadamı Ahmet Alaca, İl Yönetimi ve Zafer Partisi Toroslar İlçe Başkanı Kemal Gündoğdu ile birlikte Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kaya Tepe'yi iş ofisi TEPE MEDYA'DA nezaket ziyaretinde bulundular. Karşılıklı yapılan hoş bir sohbette Türk Siyaseti, Ülke gündemi ve Basın konuları masaya yatırıldı.
TEPE, ZIYARETTEN DOLAYI MEMNUNİYETİNİ DİLE GETİRDİ.
Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kaya Tepe, Zafer Partisi İl Başkanı Ahmet Alaca ve İl Teşkilatının kendilerini ziyaret etmelerinden dolayı son derece memnuniyetini dile getirdi.Tepe, yaptığı açıklamada Türk Siyaseti, Dünyada ve Türkiye'de yaşanan pandemi, ülkemizde yaşanan sorunlar ve basının sıkıntıları konularına değindi. Yeni Kurulan Siyasi Partilere ve sizin Zafer Partisinin  yapacakları çalışmalarda başarılar dileyerek bu nazik nezaket ziyaretinizden dolayı başta İl Başkanı Alaca ve İl Teşkilatına teşekkür ediyorum dedi.
ALACA: “PARTİMİZE İLGİ BÜYÜK” DEDİ.
Partilerinin Mersin çalışmaları hakkında da bilgiler veren Başkan Alaca, “Mersin’de siyaset güzel gidiyor, yaklaşık 1 ay önce il başkanlığı atamamız oldu. Bu çerçeve içerisinde 6 ilçe başkanımızı da atamış olduk. Kısa süre sonra ilçe kongrelerimize de başlıyoruz. Daha sonra inşallah genel başkanımızın da katılımıyla il kongremizi yapmayı planlıyoruz. Halkın bize karşı güzel teveccühü var. Özellikle gittiğimiz her yerde çok sevilen Genel Başkanımız Sayın Ümit Özdağ’a büyük ilgi var. Kendisi çok büyük bir değer” diyen Alaca, 14 Nisan akşamı Perşembe Günü Zafer Partisi Mersin İl Başkanlığı olarak vereceğimiz  İftar Yemeğine tüm basın mensuplarını davet ediyirum dedi.
Ziyaret, Başkan Alaca'nın Başkan Tepe'ye çiçek takdimiyle son buldu.

ETİKETLER :
Diğer GÜNDEM haberleri
© Copyright 2022 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi