ZAFER PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI YÖRÜKBEYİ KEMAL GÜNDOĞDU OLDU.

ZAFER PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI YÖRÜKBEYİ KEMAL GÜNDOĞDU OLDU.

ZAFER PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI YÖRÜKBEYİ KEMAL GÜNDOĞDU OLDU.
Bu haber 2022-04-10 10:39:55 eklenmiş
ZAFER'DE TOROSLARDA YÖRÜKBEYİ KEMAL GÜNDOĞDU DÖNEMİ.
Haber/İsa ÇAKICI
ZAFER PARTİSİ'NİN TOROSLARDAKİ YÖRÜK BEYİ İŞADAMI KEMAL GÜNDOĞDU MERSİN IL SEÇİM KURULUNDAN GÖREV BELGESİNİ ALARAK ZAFER PARTİSİ TOROSLAR İLÇE BAŞKANI OLDU.
Zafer Partisi Mersin İl Başkanı Yörük Beyi İşadamı Ahmet Alaca'nın takdiri ve Zafer Partisi'nin Lideri Genel  Başkanı Prof. Dr. ÜMİT ÖZDAĞ'ın onayı ile Zafer Partisi Toroslar İlçe Başkanlığı'na Kemal Gündoğdu  getirildi.
Zafer Partisi Mersin İl Başkanlığı Binasında düzenlenen toplantıyla Kemal Gündoğdu, Zafer Partisi Toroslar İlçe Başkanlığı "GÖREV BELGESİ"ni İl Başkanı Ahmet Alaca'nın elinden alarak kamuoyuna duyurdular.
Zafer Partisi Mersin İl Başkanı Ahmet Alaca burada yaptığı açıklamada Zafer Partisi kurulduğu günden bugüne gerek Türkiye'de tüm 81 İl'de  gerek Mersin'de tüm ilçelerde Teşkilatlanmalarımızı hız bir şekilde yapmaya devam ediyoruz. Seçici davranıyoruz. Türkiye'nin Partisi  ZAFER PARTİSİ'dir. Bu kutlu davada bizimle yol yürüyecek arkadaşlarımızın siyasette tecrübeli, bilgi, birikimli olduğuna bakarak partimize yapacağı çalışmalarla neler kazandıracak buna dikkat ediyoruz. Bu vesile ile Kemal Gündoğdu Başkanımız kendisinin siyaset tecrübesine, bilgi ve birikimine sonsuz güveniyoruz. Zafer Partisi Ailesi'ne hoşgeldin diyor, yapacağı çalışmalarda kendisine başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Allah Zafer yolunda yolunu açık etsin dedi.
GÜNDOĞDU;"TÜRKİYE'DE, MERSİN'DE VE TOROSLAR'DA BİLİM, BİRLİK VE BARIŞ OLACAK"
Zafer Partisi Toroslar İlçe Başkanı Kemal Gündoğdu ise burada yaptığı açıklamada, bu kutsal görevi en iyi şekilde temsil etmek ve başarıya ulaşmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bilim, Birlik ve Barış ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Mersin İl Başkanım Sayın Ahmet Alaca ve Genel Başkanım Sayın Prof. Dr. Ümit Özdağ'ı mahçup etmeyeceğim. Toroslarda ben ve ekibim ile birlikte yapacağımız çalışmalarda zaferlere ZAFER katacağız diyerek, bu kutlu davada yol yürümek bana ve ekibime onur ve gurur veriyor.  Beni ve ekibimi kabul eden Başta İl Başkanıma ve Genel Başkanıma sonsuz teşekkürler ediyoruz. ZAFER'e ulaşmak için çok ÇALIŞACAĞIZ dedi.

ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2022 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi