KARASOLAK; POLİS TEŞKİLATI’NIN 177. KURULUŞ GÜNÜ’NÜ KUTLADI.

KARASOLAK; POLİS TEŞKİLATI’NIN 177. KURULUŞ GÜNÜ’NÜ KUTLADI.

KARASOLAK; POLİS TEŞKİLATI’NIN 177. KURULUŞ GÜNÜ’NÜ KUTLADI.
Bu haber 2022-04-08 17:09:14 eklenmiş

KARASOLAK; POLİS TEŞKİLATI’NIN 177. KURULUŞ GÜNÜ’NÜ KUTLADI.

Büyük Birlik Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Kerem Karasolak ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Mersin Mağazalar Karakol Amirliği’ni ziyaret ederek Polis Teşkilatının177. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle günlerini kutladılar.

Mağazalar Karakol Amirliğinde polislerin günlerini çiçek vererek kutlayan Başkan Karasolak burada yaptığı açıklamada, Yüce Türk Milletinin huzuru ve güvenliğini sağlayabilmek için her türlü zorluğa göğüs gererek  geçit vermeden gece gündüz fedakarca çalışan, halkımızın can  ve mal güvenliğini sağlayarak huzuru ve asayişi temin eden, suç işlenmesini önleyen, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli bir görevi ifa eden Polis Teşkilatımıza ne kadar teşekkür etsek azdır.

İşte bu  ulvi görevin yerine getirilmesinde, ilgili yasa ve yönetmeliklerin kendisine verdiği görevleri büyük bir gayretle yerine getiren, Mersinimiz de çok önemli başarılara imza atan başta Mersin Mağazalar Karakol Amiri Komser Sayın Erdoğan Kalkan ve Emniyet Teşkilatımızın her kademesindeki çalışma arkadaşlarınızın bu özel günlerini kutluyor, görevlerini yerine getirirken Şehit olan Emniyet Mensuplarımızı da rahmetle anarken, tüm polis teşkilatımıza başarı dileklerimle sevgilerimizi sunuyorum dedi. GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN.

 


ETİKETLER :
Diğer GÜNDEM haberleri
© Copyright 2022 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi