ALACA;"ZAFER ATEŞİNİ MERSİN'DEN YAKTIK" DEDİ.

ALACA;"ZAFER ATEŞİNİ MERSİN'DEN YAKTIK" DEDİ.

ALACA;"ZAFER ATEŞİNİ MERSİN'DEN YAKTIK" DEDİ.
Bu haber 2022-04-03 17:20:56 eklenmiş
ALACA;"ZAFER ATEŞİNİ MERSİN'DEN YAKTIK" DEDİ.
Haber/İsa ÇAKICI
Zafer Partisi Mersin İl Başkanı Ahmet Alaca göreve geldiği günden bu güne kolları sıvadı ve kısa bir zamanda partisinin İlçe Teşkilatlarını oluşturarak hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor.
Geçtiğimiz gün Zafer Partisi Erdemli, Tarsus, Toroslar İlçe Başkanları ve partilileri  ile ALACA YAPI Binasındaki Zafer Partisi İl Başkanlığı Binasındaki toplantıda bir araya gelerek yapacakları çalışmaları masaya yatırdılar.
Toplantıya Zafer Partisi (GİK) Genel İdare Kurulu Üyesi Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Emel Gözübüyük, Zafer Partisi Mersin İl Başkanı İşinsanı Ahmet Alaca, Zafer Partisi Toroslar İlçe Başkanı Kemal Gündoğdu, Zafer Partisi Erdemli İlçe Başkanı Durmuş Doydu, Zafer Partisi Tarsus İlçe Başkanı Güçlü Güney, partililer ve seçkin davetli topluluğu katıldı.
Toplantıda ilk sözü partililere tanıtım amaçlı Zafer Partisi Mersin İl Başkanı Ahmet Alaca yaparak hoş geldiniz diyerek sözlerine başladı. Alaca, aramızda çok değerli Zafer Partisi GİK Üyemiz Genel Başkanımızın yol arkadaşı aynı bizim gibi dava arkadaşı Teşkilatlanmalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Emel Gözübüyük, yine çok kıymetli Erdemli, Tarsus ve Toroslar İlçe Başkanlarımız yanımızda kendilerine ve siz çok değerli partili yol arkadaşlarım değerli vaktinizi buraya kadar ayırıp geldiğiniz için hepinize ayrı ayrı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hoş geldiniz, bizleri onurlandırdınız. Gördüğünüz gibi Zafer Partisi Mersin İl Teşkilatımız olarak "ZAFER MEŞALESİ'Nİ MERSİN'DEN YAKTIK." Türkiye'de zafer Zafer Partisi'nin olacak. Hedefimiz Mersinde 13 İlçemizde teşkilatlanarak, Zafer yakında diyor, "BİLİM, BİRLİK, BARIŞ" sloganı ile yola çıktık. Allah inşallah yar ve yardımcımız olsun. Yapacağımız her çalışmada atacağımız her imzada Türkiye'nin ve Mersinin daha güvenli hale gelmesini sağlayacağına inananlardanım. 
Alaca, Türkiye Cumhuriyeti'ne sevgi ile bağlı bütün vatanseverleri Türkiye'nin Zaferi olan Zafer Partisi Mersin İl Başkanlığımız binasına Zafer Partisi Ailesi çatısı altında birleşmeye,  değerli Mersinlileri bir çay kahve içmeye hoş bir sohbet etmeye davet ediyorum.
Evet aramızda olan Doktor,  Avukat, Esnaf, İşinsanı, Emekli, Müteahhit, Mühendis, her kesimden bizlere katılan tüm partililerimiz Zafer Partisi Genel Başkanımız Prof. Dr. Ümit Özdağ'ın fikirlerini, düşüncelerini benimsemiş ve beğenerek kabul etmiş kişilerden oluşmaktadır. 
Alaca, partimiz Zafer Partisi, Türk Milletinin ülkesi ve devleti ile bölünmez bütünlüğünün Atatürk çizgisinde Türk Milletçiliği çerçevesinde her ne koşulda olursa olsun korunmasını ilke edinir. Mustafa Kemal Atatürk'ün ilke ve inkilaplarının esas alınmasını, Mustafa Kemal Atatürk'ün temel hedefi olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni muasır medeniyetler seviyesine çıkarmayı amaçlar. Bu nedenle sizlerle Mersinde Zafer Meşalesini ilk olarak toplanarak buradan yaktık. Buraya kadar teşrif edip geldiğiniz için her vatansever partililerime  teşekkür ederim. Durmayacağız partimizi yani Zafer Partisi'ni Zafere ulaştırararak Türkiye'de iktidar partisi yapacağız dedi.
Toplantıya katılanlar ise kendilerini tanıtarak bizde ZAFER PARTİSİ'NDE ZAFERİ YAŞAYACAĞIZ dediler.

ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2022 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi