İYİ PARTİ TOROSLAR İLÇE'DE HUMMALI ÇALIŞMA.

İYİ PARTİ TOROSLAR İLÇE'DE HUMMALI ÇALIŞMA.

İYİ PARTİ TOROSLAR İLÇE'DE HUMMALI ÇALIŞMA.
Bu haber 2022-03-29 17:59:07 eklenmiş
İYİ PARTİ TOROSLAR İLÇE’DE HUMMALI ÇALIŞMA
Haber/İsa ÇAKICI
Bugün Toroslar İlçesinde bir takım haber araştırması yapayım dedim. İyi Parti Toroslar İlçe Başkanlığı’nı da ziyaret ettim. 
İyi Parti Toroslar İlçe Başkanlığı’nda İlçe Sekreter Yardımcısı Mustafa Değirmen’i partiye yeni üye olanların kaydını yaparken çalışmasını sürdürürken görülmesi dikkatten kaçmadı.
Değirmen ile kısa bir hoş bir sohbet yaptık. Değirmen yaptığı açıklamada, başta İyi Parti Mersin İl Başkanımız Sayın Mehmet Dutar, İyi Parti Toroslar İlçe Başkanım çok değerli Sayın İsmail Yetkin ve İlçe Teşkilatımız ile İlçe Sekreterimiz Sayın Kıyas Uslu hiç durmadan gece gündüz parti çalışmalarımızı sürdürerek, gerek yeni üye kayıtları yaparak ilçemizde  şuan seçim yapılacakmış gibi seçimlerle ilgili de partililerimize eğitim çalışmasını da yapıyoruz dedi.
Öte yandan İyi Parti Toroslar İlçe Başkanı İsmail Yetkin ile yaptığım telefon konuşmamızda Başkan Yetkin görüşlerini şu şekil belirtti. İsa bey İyi Parti Türkiye genelinde her İl’de ve her İlçelerinde parti çalışmalarını aralıksız sürdürmekte olup, İyi Parti Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in BAŞBAKAN olması için çalışmalarımız bu yöndedir. Türkiye-Mersin-Toroslar hep İYİ OLACAK. Türkiye’nin kurtuluşu İYİ Parti’dir. Yapılacak ilk genel seçimlerde Türk halkı, sandıkta mevcut iktidara cevabı verecektir dedi.

ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2022 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi