ZAFER PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANI AHMET ALACA İLE DOBRA DOBRA.

ZAFER PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANI AHMET ALACA İLE DOBRA DOBRA.

ZAFER PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANI AHMET ALACA İLE DOBRA DOBRA.
Bu haber 2022-03-28 10:55:56 eklenmiş
ZAFER PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANI AHMET ALACA İLE DOBRA DOBRA.
Haber/İsa ÇAKICI
Mersinin Yörük Beyi İşinsanı Zafer Partisi Mersin İl Başkanı Ahmet Alaca ile "DOBRA DOBRA" bir röportaja imza attık.
Alaca www.habermetropol.net Haber Sitemize yaptığı açıklamada, Mersin-Toroslarda Zeki Ayan Mahallesinde  Okan Merzeci Bulvarı üzerinde Anıt Kavşağı civarında Alaca Yapı'ya ait Apartmanın 1.katını görseli muhteşem bir şekilde ZAFER PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANLIĞI binasını inşaa ederek Mersinlilerin hizmetine açtı.İl Binasının açılışını Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ'ın yapması bekleniyor.
Alaca, ZAFER PARTİSİ ATATÜRK ÇİZGİSİNDE, TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ'NDE MERSİN İL BAŞKANLIĞI BİNAMIZA TÜM VATANSEVERLERİ bir çay kahve içmeye davet ediyorum dedi.
Alaca, partimiz "BİLİM, BİRLİK, BARIŞ" "KALBİNE DOKUNDA GEL" sloganı ile yola çıkarak Türk siyasetine merhaba dedi. Mersin'de de parti çalışmalarımıza hız verdik. 15 gün gibi kısa bir sürede 4 ilçemizi oluşturduk, 5.ci ilçemizi de kurma aşamasındayız. Bu durum böyle kalmayacak tüm 13 ilçemizde teşkilatlanarak, Mersin Akdenizin incisi bir kentimiz. İnşallah Zafer Partisi olarak zaferi yaşatacağız. 
Başkan Alaca, sloganımız olan Bilim, Birlik, Barış ve diyoruz ki, Kalbine Dokunda Gel diyoruz. Biz diyoruz ki, kalbine bir sor, dokun Türkiyenin son durumu malum gidişatı kötü iyi değil, bizim tek vatanımız var. O da Türkiye'dir. Biz başkaları gibi göçmen yaşayamayız. Türk ırkı böyledir. Türk ırkı gittiği her yeri vatan yapmıştır. Türkiye bizim vatanımızdır. Bu vatan bölünmez bir bütündür. Bölücülerin karşısında olduk olmaya da devam edeceğiz. 
Alaca, Zafer Partisi Atatürk çizgisinde Türk Milliyetçiliğinde yolumuza devam ediyoruz. Partimizin çıkış yoludur. Türkiye'nin tek kurtuluşu Zafer Partis'dir. Zafer Partisi olarak, Atatürk'ün ilke ve inkilapları doğrultusunda Türkiye'de Mersinde yaşatacağız. Bu anlamda değerli Mersinlileri partimize bir çay kahve içmeye davet ediyorum dedi.
Siyasette bilgi, birikimli ve tecrübeli sahibi olan işinsanı kişiliği ile Mersinin Yörük Beyi Zafer Partisi Mersin İl Başkanı Ahmet Alaca parti çalışmalarını kolları sıvayarak hummalı bir çalışmaya da imzasını attı.
Alaca, Zafer Partisi olarak biz de varız diyerek haykırarak sesimizi tüm Türkiye'ye duyuracağız. Suriyeliler konusunda Zafer Partisi olarak onlarla bizim bir sorunumuz olmaz. Zafer Partisi Genel Başkanımız Prof. Dr. Ümit Özdağ Liderliğinde ve iktidarında Suriyelileri vatanlarına göndereceğiz. Biz Suriyelilerin vatanlarına dönsün diyoruz. Devlet, Türk ve İnsan Hukukuna göre insanlar insanca yaşasın istiyoruz diyoruz. 
GENEL SEÇİM GÜNÜNDE OLSUN
Alaca, genel seçimin gününde olsun istiyoruz. Zafer Partisi 48 il de teşkilatlandı. Seçime girme hakkını kazanacağız. Biz bu seçime katılacağız. Herhangi bir sıkıntımız yok. Baraj sıkıntımız da yok. Zafer Partisi Genel Başkanım Prof. Dr. Ümit Özdağ'a saygılarımı sunuyorum. Çünkü, Zafer Partimizin iktidarında şimdi tam zamanı diyerek Suriyeli göçmenleri vatanlarına göndereceğiz. Ben buradan Mersinlilere Atatürk çizgisinde Türk Milliyetçiliğini aşılayarak bu yolda vatana sahip çıkmalarını sağlayacağız. Mersinlileri Zafer Partimize İl Binamıza bir çay kahve içmeye davet ediyorum dedi.

ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2022 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi