ÇELİK;"TÜRKİYE İYİ OLACAK" DEDİ.

ÇELİK;"TÜRKİYE İYİ OLACAK" DEDİ.

ÇELİK;"TÜRKİYE İYİ OLACAK" DEDİ.
Bu haber 2022-03-23 09:53:00 eklenmiş
ÇELİK;"TÜRKİYE İYİ OLACAK" DEDİ.
Haber/İsa ÇAKICI
İyi Parti Mezitli İlçe Başkanı Hüseyin ÇELİK ve Yönetimi göreve geldiği günden bu güne Mezitli de hummalı bir çalışmayla Mezitliler tarafından  ayakta alkışlanıyorlar.
Bugün ise İyi Parti Mezitli İlçe Teşkilatı Mezitli Merkezde stant açarak "YENİ ÜYE KAYDI" yapmaya da devam ediyor. Çelik ve ekibi üye kaydı yaparken vatandaşlara buyrun İYİ PARTİ'ye sizlerin üyeliğinizi gerçekleştirelim derken, çoğu vatandaş ise tepkileri şöyle oldu.
BİZ ZATEN İYİ PARTİ'ye üyeyiz demeleri gözlerden kaçmazken, İyi Parti Mezitli İlçe Başkanı Hüseyin ÇELİK ile yaptığımız sohbette bakın Başkan ÇELİK neler dedi.
ÇELİK, gördüğünüz gibi milletimiz Türkiyenin uç noktasından Mersinin 13 İlçesi de sahil Mezitli İlçemizde de büyük bir aşkla vatandaşlarımızın üye kayıtlarını yaparak İYİ PARTİ'mize kazandırıyoruz. Hergeçen gün günde 50 ile 100 kişi arasında partimize yeni  üyeleri kazandırıyoruz. Gittikçe büyüyen bir partiyiz. Şuan Türkiyenin en İYİ partisi İYİ PARTİ'dir. İyi Parti Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER'in BAŞBAKAN olması için gece gündüz çalışmalarımız devam ediyoruz.
Mevcut Cumhur İttifakı Türkiyeyi yönetemiyor. Türkiye'yi ancak İYİ PARTİ İYİ YÖNETİR diyor. TÜRKİYE-MERSİN-MEZİTLİ İYİ OLACAK.
AKP GİDECEK İYİ PARTİ GELECEK dedi.

ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2022 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi