ŞEHİTOĞLU'DAN BAYRAM'A NEZAKET ZİYARETİ.

ŞEHİTOĞLU'DAN BAYRAM'A NEZAKET ZİYARETİ.

ŞEHİTOĞLU'DAN BAYRAM'A NEZAKET ZİYARETİ.
Bu haber 2022-03-22 12:52:06 eklenmiş
ŞEHİTOĞLU'NDAN BAYRAM'A NEZAKET ZİYARETİ.
Haber/İsa ÇAKICI
Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı Sema Tunca'nın Başdanışmanı Turhan ŞEHİTOĞLU, gittiği Muğla'da, Türkiye Değişim Partisi Bodrum İlçe Başkanı Nagihan Bayram'ı İlçe Başkanı Binasında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı hoş bir sohbetin ardından ŞEHİTOĞLU,  Mersin İl Başkanı Sema Tunca ve İl Teşkilatının Mersinden selamlarını iletti.
Türkiye Değişim Partisi Bodrum İlçe Başkanı Nagihan Bayram burada yaptığı açıklamasında, Muğla'dan Bodrum'dan bizlerde Mersine sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Sayın Turhan ŞEHİTOĞLU'nun bizleri ziyareti son derece memnun etmiştir. Mersin'de Muğla'da tüm Türkiye'de "Değişim Olacak" "Çare Sarıgül" diyen Bayram, 1 yıldır Bidrum İlçe Başkanlığı'nı yürütüyorum.Bireysel çıkarlarını toplumun önünde görmeyen, mezhep ve bölge şovenizmi'ni ret eden, liyakatı esas alan bir anlayışı partide hakim kılmak istiyoruz. Savaşların olmadığı, çocukların ölmediği, anaların ağlamadığı ihlalsiz bir dünya özlemi ile diyor ve TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN MUSTAFA SARIGÜL LİDERİMİZİN ÖNDERLİĞİNDE TÜRKİYE DE TEK BAŞINA İKTİDAR OLACAĞIZ DEDİ.

ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2022 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi