YILMAZ;"İKTİDAR VE MUHALEFET BİRBİRLERİNİN KARBON KOPYASIDIR" DEDİ.

YILMAZ;"İKTİDAR VE MUHALEFET BİRBİRLERİNİN KARBON KOPYASIDIR" DEDİ.

YILMAZ;"İKTİDAR VE MUHALEFET BİRBİRLERİNİN KARBON KOPYASIDIR" DEDİ.
Bu haber 2022-03-20 03:52:50 eklenmiş
YILMAZ;"İKTİDAR VE MUHALEFET BİRBİRLERİNİN KARBON KOPYASIDIR" DEDİ.
YENİLİK PARTİSİ GENEL BAŞKANI ARDAHAN MİLLETVEKİLİ ÖZTÜRK YILMAZ GELDİĞİ MERSİNDEN TÜM TÜRKİYE'YE SERT BİR DİLLE MEVCUT HÜKÜMETİ ELEŞTİRDİ.
 
Haber/İsa ÇAKICI
 
PARTİSİNİN MERSİNDEKİ YENİŞEHİR İLÇESİNDE POZCU SEMTİNDE ALANYA SOKAĞINDA ESNAF VE VATANDAŞLARI YERİNDE ZİYARET EDEREK SORUN VE SIKINTILARI BİREBİR DİNLEYEN YENİLİK PARTİSİ LİDERİ ÖZTÜRK YILMAZ MERSİNLİLER TARAFINDAN TAM NOT ALDI.
19 MART 2022 TARİHİNDE 3.CÜ KEZ MERSİNE GELEN VE YENİŞEHİR İLÇESİNDE POZCU SEMTİNDEKİ MEŞHUR ALANYA SOKAĞINDA YENİLİK PARTİSİ GENEL BAŞKANI ARDAHAN MİLLETVEKİLİ ÖZTÜRK YILMAZ VE KURMAYLARINI YENİLİK PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANI ŞEKÜRE GEMİCİ, BAŞKAN VEKİLİ İBRAHİM KURUCUDAL (BARAN ARSLAN), İL TEŞKİLATI, YENİLİK PARTİSİ YENİŞEHİR İLÇE BAŞKANI MAKİNA MÜHENDİSİ FERDİ ÇOLAKOĞLU, YENİLİK PARTİSİ MEZİTLİ İLÇE BAŞKANI FİGEN TOSUN, YENİLİK PARTİSİ GÜLNAR İLÇE BAŞKANI HASAN KÖĞCE, İL BAŞKAN YARDIMCILARI VE KALABALIK PARTİLİ TOPLULUĞU KARŞILADI.
ALANYA SOKAĞINDAKİ KARŞILAMADA İL TEŞKİLATINDAN ZAHİDE AYDOĞAN'IN ÇİÇEK TAKDİMİ İLE BAŞLAYAN ESNAF VE VATANDAŞLARI ZİYARET PROGRAMINDA GENEL BAŞKAN ÖZTÜRK YILMAZ VE EŞİ ZİYARETE HIZLI BAŞLADILAR. ESNAFIN SORUNLARI VE SIKINTILARINI YERİNDE DİNLEDİ.
ESNAF, BAŞKAN YILMAZ'A EKONOMİDEN ARD ARDA YAPILAN ZAMLARA KADAR, İŞSİZ GENÇLERDEN EMEKLİ VE ÇİFTÇİNİN KÖYLÜNÜN YAŞADIĞI PROBLEMLERE KADAR HAYAT STANDARDINA KADAR NE VARSA SOHBET ETTİ. DERT DİNLEDİ.
Yenilik Partisi Genel Başkanı Ardahan Milletvekili ÖZTÜRK YILMAZ ziyaret kapsamında Alanya Sokağı Esnafına ve Vatandaşlara yaptığı konuşmalarında bu mevcut Cumhur İttifakından memnunmusunuz? Hayat nasıl pahalı mı? Ucuz mu? Esnafa ise işleriniz nasıl iyi mi? Kötü mü?  Diyerek, vatandaşlara ise şimdiki hükümetin çalışmaları sizce yeterli mi? Türkiyeyi adaletsizce yöneten bu hükümete bundan sonra destek verirmisiniz? Ya da bu kötü gidişata dur diyecek YENİLİK PARTİSİ'ne destek verin DEĞİŞTİRELİM diyerek önemli açıklamalara değindi.
Yılmaz, TÜRKİYE'Yİ KÖKTEN DEĞİŞTİRECEK YENİLİK HAREKETİNİN İLK ADIMLARINI ATTIK.
BU DÜZEN ADALETSİZDİR VE BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞTİRECEĞİZ. İKTİDAR VE MUHALEFET BİRBİRİNİN KARBON KOPYASIDIR. 
Yılmaz, siyasette koltuk ve rant kavgası ülke ve millet için verilen kavganın önüne geçmiştir. Kin ve nefret dili ile yalan ve iftira, siyaset kültürü haline dönüşmüştür. Şeffaflık ve hesap verme tarih olmuştur. Halkı doğru bilgilendirmesi ve iktidarın faaliyetlerinin denetlenmesi gereken demokrasinin dördüncü gücü olan medya görevini yapamamaktadır. Gelinen aşamada ne iktidar ne de muhalefet ülkemizi içine sürüklendiği çıkmazdan kurtarabilecek bir vizyona sahip değildir. 
ARTIK SÖZÜN BİTTİĞİ NOKTADAYIZ. 
Yılmaz, Yenilik Partisi olarak diyorum ki, herkesin düşündüğü ama cesaret edip söyleyemediği konuları hep birlikte çözme zamanı gelmiştir. Köklü değişiklikler yaparak modern, demokratik, güçlü ve güvenli Türkiye'nin inşası mümkündür. Halkımızın ihtiyaç ve özlem duyduğu da budur. Partimiz ülkesi ve milleti için canını feda edeceklerin, cesur yüreklilerin ve yurtseverlik damarı şaha kalkmış vatanseverlerin partisidir. Partimiz, bundan böyle vatandaşlarımızın ortak sesi ve milli irademizin simgesidir. Partimiz, şahsi ve parti yandaşlarının çıkarları için değil, bütün vatandaşlarımızın ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin çıkarı ve selameti için yola çıkmıştır.
BU NEDENLE "HEPİMİZ BURADAYIZ" "TÜRKİYE'DE YENİLİK OLACAK"
Yılmaz son olarak ise ilk genel seçimlerde Yüce Türk Milletimizin desteğiyle,  "KAZANACAĞIZ" dedi.

ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2022 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi