GÜLHAN, "TÜRKİYE'DE HERŞEY ÇOK İYİ OLACAK" DEDİ.

GÜLHAN, "TÜRKİYE'DE HERŞEY ÇOK İYİ OLACAK" DEDİ.

GÜLHAN, "TÜRKİYE'DE HERŞEY ÇOK İYİ OLACAK" DEDİ.
Bu haber 2021-09-09 12:54:17 eklenmiş
GÜLHAN, "TÜRKİYE'DE HERŞEY ÇOK İYİ OLACAK" DEDİ.
Geçtiğimiz gün çok değerli kardeşim Avukat Muhammed GÜLHAN'a
hayırlı olsun
 
ziyareti yaptım. Baktım gördüm ki harıl harıl bir çalışma içerisinde. Kendisine şimdiden İYİ çalışmalar dileklerimi belirttim.
HELAL OLSUN GÜLHAN'A
AVUKAT MUHAMMED GÜLHAN İYİ PARTİ MERSİN İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI GÖREVİNE GELİR GELMEZ KOLLARI SIVAMIŞ ÇALIŞMALARINA HIZLI BAŞLAMIŞ.
HOŞ BİR SOHBETİMİZİN ARDINDAN İYİ PARTİ MERSİN İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI AVUKAT MUHAMMED GÜLHAN YAPTIĞI AÇIKLAMADA, İSA BEY MEVCUT CUMHUR İTTİFAKI TÜRKİYE'Yİ İYİ YÖNETEMİYOR. TÜRKİYE SON YILLARDA EKONOMİSİ ÇÖKMÜŞ, İŞSİZLİK HAT SAFHADA, ÜNİVERSİTE MEZUNU GENÇLER GÜZEL ÜLKEMDE İŞ BULAMIYOR. EMEKLİSİ, MEMURU PERİŞAN, ÇİFTÇİMİZİN DURUMU ORTADA SİZE HANGİ BİRİNİ SAYAYIM. ESNAF KEPENK KAPATMIŞ EVİNE BİR EKMEK GÖTÜREMEZ DURUMA DÜŞMÜŞ. ANLAYACAĞINIZ GİBİ BU ÜLKEYİ İYİ KADROLAR İYİ PARTİ YÖNETEBİLİR.
BAŞTA İYİ PARTİ GENEL BAŞKANIMIZ SAYGIDEĞER MERAL AKŞENER LİDERİMİZİN ÖNDERLİĞİNDE MERSİN MİLLETVEKİLLERİMİZ, GİK ÜYEMİZ, ÇOK DEĞERLİ İŞİN EHLİ İYİ PARTİ MERSİN İL BAŞKANIMIZ SAYIN MEHMET DUTAR, İL TEŞKİLATIMIZ VE İLÇE BAŞKANLARIMIZ, İLÇE TEŞKİLATLARIMIZ ANLAŞILACAĞI GİBİ TÜM BÜYÜKLERİMİZ İLE BU KUTLU DAVADA İYİ PARTİ MERSİN İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞIMIZ VE İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLARIMIZLA BİRLİKTE GENEL MERKEZİMİZİN SLOGANI OLAN "MİLLET BİZİ ÇAĞIRIYOR" MİLLETİMİZLE KUCAKLAŞIYORUZ" TÜRKİYE İYİ OLACAK. ÇALIŞMALARIMIZI BU YÖNDE SÜRDÜRECEĞİZ. İYİ PARTİ KADROLARI HEP SAHADA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRMEKTEDİR.
GÜLHAN, BİZ DE, İYİ PARTİ MERSİN İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI OLARAK, ÇOK DEĞERLİ YÖNETİM KURULUMUZ VE TÜM İLÇE GENÇLİK KOLLARI OLARAK DİYORUZ Kİ, YAPILACAK İLK GENEL SEÇİMLERDE İYİ PARTİ TEK BAŞINA İKTİDAR OLMASI İÇİN GENÇLİK SÖZÜ VERİYORUZ GECE GÜNDÜZ ÇOK ÇALIŞACAĞIZ, ÇALIŞACAĞIZ, ÇOK İYİ ÇALIŞACAĞIZ DEDİ.

ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
© Copyright 2022 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi