Mersin sahilinde korkutan görüntü

Mersin sahilinde korkutan görüntü

Mersin sahilinde sabah yürüyüşü yapanlar, insanın tüylerini diken diken eden, yarısı kesilmiş vaziyette dev Caretta caretta ölüsü ile karşılaştılar.
Bu haber 2022-05-11 16:07:27 eklenmiş

Adnan Menderes Bulvarı sahil kesiminde, ölü bulunan Caretta carettanın yaklaşık 1 metre boyunda olduğu görülürken, yarısının olmamasıda insanların içini ürküttü!

Her gün sabah yürüyüşlerinden sonra denize girmek için kumsala geldiklerini söyleyen Oto tamir ustası İlhan Şehitoğlu, ‘Gördüğümüz manzara karşısında şaşkına döndük. Arkadaşlarımla hemen hiç kımıldamadan duran ters dönmüş kaplumbağanın yanına gittiğimizde gözlerimize inanamadık. Manzara bizi ürküttü. Yarısı kesilmiş ve Caretta caretta olduğunu öğrendiğimiz kaplumbağayı, ters çevirdik. Bu bölgede üreme noktalarına giden bir Caretta caretta, sanki bir geminin pervanesi onu ikiye bölmüş…” diye konuştu.

Gördükleri mazara karşısında üzündüklerini dile getiren İlhan Şehitoğlu,  caretta caretta’nın yürek parçalayan ölüsünün sahilden kaldırılması için ilgili belediyesinin, Tenis Kulübü arkasında ki kumsala gelmesi gerektiğini söyledi.


ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
© Copyright 2022 Metropol Haber. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi